QC

کنترل کیفیت برای همه اجزای مکانیکی.
از پایه دستگاه ، قاب گرفته تا سایر قطعات مکانیکی ماشینکاری شده. تیم Sunbun QC برای بررسی اینکه آیا قبل از مونتاژ تغییر شکل در قاب وجود دارد ، CAM زیادی روی قاب دستگاه انجام می دهد ، همچنین همه ابعاد اجزای مکانیکی دیگر را بررسی کنید تا ببینید آیا آنها با توجه به نقاشی قطعات دوبعدی با تحمل مطابقت دارند یا خیر.
QC برای ماشین قالب گیری پلاستیک. 檚 مونتاژ.
اجزای با دقت بالا به مونتاژ صحیح نیاز دارند ، در غیر این صورت ، ما هرگز نمی توانیم یک دستگاه قالب گیری پلاستیکی با کیفیت خوب و دقیق بسازیم ، کارگاه مونتاژ Sunbun دارای تجربه و مهارت های مونتاژ بسیار حرفه ای است و دارای دستگاه استاندارد قالب گیری پلاستیکی Sunbun استاندارد مونتاژ استاندارد پردازش ، کار سخت و ماهرانه ، دستگاه را به راحتی مونتاژ کرده و ماشین ها را با دقت کار می کند.
QC برای همه اجزای تامین کنندگان ما.
Sunbun انتخاب بسیار دقیق را برای همه تامین کنندگان انجام می دهد ، 90 parts قطعات هیدرولیک یا الکترونیکی از مارک معروف جهان خریداری شده است ، در عین حال ، ما حداقل یک سال ضمانت کیفیت برای همه این قطعات دریافت می کنیم.
تنوع گسترده ای در آزمون فیزیکی
انواع مختلف آزمایشات فیزیکی برای بستن صفحه ، پیچ و بشکه ، میله های کراوات. همچنین سختی پیچ و بشکه را به شدت کنترل کنید و مطمئن شوید HRC برای مناطق مختلف برابر است.
آزمایش ماشین قالب گیری پلاستیکی
همه دستگاهها قبل از حمل و نقل نیاز به آزمایش مکانیکی دارند. تیم QC با قالب جعلی آزمایش می کند. برای 2000 حلقه 5000 . اگر مشتریان قالب فیزیکی داشته باشند ، قبل از حمل نیز آزمایش می کنند. 
همین حالا با ما تماس بگیرید
می توانید به ما اعتماد کنید
ما یک تولید کننده حرفه ای در چین هستیم و دائماً در حال نوآوری هستیم تا مشتریان ما محصولات و خدمات بهتری داشته باشند.
جزئیات استعلام خود را وارد کنید ، ما 24 ساعت دیگر به شما پاسخ می دهیم.
Name can't be empty
ایمیل نمی تواند خالی باشد
Company can't be empty
Phone can't be empty
Products can't be empty
پیام نمی تواند خالی باشد
خطای کد تأیید
code
دوباره پر کردن