درباره ما

ژجیانگ سانبون شرکت تجهیزات هوشمند ، با مسئولیت محدود

دستگاه Sunbun شعبه گروه Sunbun است. که در سال 1993 تأسیس شد. طی تقریباً 30 سال توسعه Sunbun Group در حال حاضر Wenzhou ، Hangzhou ، Shanghai ، Xuzhou ، Quzhou 7 پایگاه تولید است. 

Sunbun Machine عمدتاً در تحقیق و توسعه ، تولید و فروش تجهیزات هوشمند خودکار و ماشین آلات قالب گیری تزریق پلاستیک فعالیت می کند. Sunbun با نوآوری و توسعه مداوم بیش از 30 محقق و تکنسین ، دستگاههای قالب گیری تزریقی مختلف و برخی از ماشینهای مخصوص (مانند ماشین های پزشکی ، ماشین های کفش ، دستگاه های کراوات ، دستگاه ساخت قلم) را با موفقیت راه اندازی کرده است.

دستگاه قالب گیری تزریقی سری SK دارای ساختار قفل مرکزی عمودی مکانیکی که به دستگاه با 100٪ نیروی بستن کمک می کند ، 2 تا 6 درصد مواد را ذخیره می کند و بیش از 10 تا 20 درصد نسبت به دستگاه سنتی باز می شود. محصول نهایی باله کمتر و تغییر شکل به گرمی از شهرت خوب مشتریان داخلی و خارجی برخوردار است.

پیش نمایش کارخانه
تجهیزات پردازش
ابزارهای خوب پیش نیاز یک کار موفق هستند
برای تضمین بالاترین کیفیت محصول ، شرکت تحول فنی وسیعی را انجام داده و تجهیزات پردازش و بازرسی برجسته جهان را وارد کرده است ، به عنوان مثال مرکز ماشینکاری DMGturn & mill از آلمان ، مرکز پردازش Mazak و مرکز ماشینکاری Nakamura-tome | & مرکز ماشینکاری آسیاب از ژاپن ، مرکز پردازش دوسان از کره جنوبی ؛ دستگاه اندازه گیری مختصات شش ضلعی ، ابزار اندازه گیری استوانه Mitutoyo از ژاپن و غیره
با تشکر از این تلاش ها ، شرکت می تواند تامین طولانی مدت و پایدار | محصولات با کیفیت برای بازار
صدور گواهینامه
  SUNBUN، به عنوان یک شرکت ملی و دارای فناوری پیشرفته ، در تحقیق و توسعه و اجرای " برنامه تاچ چین" شرکت کرده است و "SPARK PROGRAM" دارای11 اختراعبرای اختراع فناوری است 


افتخار شرکت
همین حالا با ما تماس بگیرید
می توانید به ما اعتماد کنید
ما یک تولید کننده حرفه ای در چین هستیم و دائماً در حال نوآوری هستیم تا مشتریان ما محصولات و خدمات بهتری داشته باشند.
جزئیات استعلام خود را وارد کنید ، ما 24 ساعت دیگر به شما پاسخ می دهیم.
Name can't be empty
ایمیل نمی تواند خالی باشد
Company can't be empty
Phone can't be empty
Products can't be empty
پیام نمی تواند خالی باشد
خطای کد تأیید
code
دوباره پر کردن