+86-13566334574
86-0574-87597573-3851
Global@sunbun-machine.com
تولید کننده پیشرو ماشین قالب گیری تزریقی در چین بیش از 30 سال
درباره ما
صفحه اصلی             درباره ما
1993
تاسیس شده در
7
پایگاه تولید
30 +
محققین
11
پتنت اختراع
درباره ماشین Sunbun
شرکت تجهیزات هوشمند ژجیانگ سانبون، با مسئولیت محدود(دستگاه Sunbun)شعبه گروه Sunbun است. که در سال 1993 تاسیس شد. در طی نزدیک به 30 سال توسعه، گروه Sunbun اکنون دارای پایگاه تولیدی Wenzhou، Hangzhou، شانگهای، Xuzhou، Quzhou 7 است.

Sunbun Machine عمدتاً در تحقیق و توسعه، تولید و فروش تجهیزات هوشمند خودکار و ماشین‌های قالب‌گیری تزریق پلاستیک مشغول است. از طریق نوآوری و توسعه مستمر بیش از 30 محقق و تکنسین، Sunbun با موفقیت ماشین‌های قالب‌گیری تزریقی مختلف و برخی از ماشین‌های خاص (مانند ماشین‌های پزشکی، ماشین‌های کفش، ماشین‌های کراوات، ماشین ساخت قلم) را راه‌اندازی کرده است.

دستگاه قالب گیری تزریقی سری SK دارای ساختار مکانیکی قفل مرکزی عمودی است که به دستگاه کمک می کند با 100٪ نیروی گیره، صرفه جویی 2٪ - 6٪ در مواد و باز کردن بیش از 10٪ - 20٪ نسبت به ماشین سنتی. محصول نهایی باله های کمتر و تغییر شکل به گرمی از شهرت خوبی از مشتریان داخلی و خارجی برخوردار است.
پشتیبانی 24/7
گارانتی ماشین فوق العاده طولانی
کیفیت خوب
پیکربندی ماشین بین المللی
تجهیزات پردازش
ابزارهای خوب پیش نیاز یک کار موفق هستند

برای تضمین بالاترین صلاحیت محصول، این شرکت تحولات فنی در مقیاس بزرگ را انجام داده است و تجهیزات پردازش و بازرسی پیشرو در جهان، مرکز ماشینکاری egDMGturn و آسیاب را از آلمان، مرکز پردازش Mazak و Nakamura-tome وارد کرده است. مرکز ماشینکاری نوبت|& آسیاب از ژاپن، مرکز پردازش دوسان از کره جنوبی؛ دستگاه اندازه گیری مختصات شش ضلعی، ابزار اندازه گیری استوانه ای Mitutoyo از ژاپن و غیره.

به لطف این تلاش ها، این شرکت می تواند تضمین طولانی مدت و پایدار | محصولات با کیفیت برای بازار
گواهینامه ها و افتخارات
SUNBUN، به عنوان یک شرکت فناوری پیشرفته در سطح ملی، در تحقیق و توسعه و اجرای "برنامه لمس چین" شرکت کرده است و "SPARK PROGRAM" دارای 11 حق ثبت اختراع برای اختراع فناوری است.
در حال حاضر منبع یک ماشین قالب گیری تزریقی را تهیه کنید!
جزئیات درخواست خود را وارد کنید، ما در عرض 24 ساعت به شما پاسخ خواهیم داد
درخواست خود را ارسال کنید
*ما به محرمانه بودن شما احترام می گذاریم و تمامی اطلاعات محفوظ است.
در حال حاضر منبع یک ماشین قالب گیری تزریقی را تهیه کنید!
اتصال