دستگاه قالب گیری تزریقی PVC

فروش قالب قالب تزریق PVC برای فروش آنلاین

Sunbun یکی از تولید کنندگان اصلی دستگاه های قالب گیری تزریق PVC است . از طریق طراحی و توسعه ما ، دستگاه قالب گیری PVC ما دارای مزایای اقتصادی و راندمان بالا است. دستگاه قالب گیری پلاستیک PVC ما با استانداردهای کیفیت بین المللی مطابقت دارد و در بیش از 20 کشور و منطقه در سراسر جهان به فروش می رسد. اگر برای افزایش سود سرمایه گذاری یا بهبود بازده تولید به یک دستگاه قالب گیری تزریق PVC نیاز دارید ، می توانید با محصولاتی که ارائه می دهیم آشنا شوید.

دلایل خرید دستگاه قالب گیری پلاستیکی PVC ما

  • کیفیت بالا ، تولید عالی اتصالات مختلف لوله ، نرخ معیوب پایین
  • راه حل های تولید فردی می تواند از مواد مختلف برای تولید اتصالات لوله های هندسی مختلف استفاده کند.
  • خدمات دقیق ، آموزش پشتیبانی ، تعمیر و نگهداری ، پاسخ به سوالات مختلف ، ارائه راه حل ها و قطعات.
  • مجهز به فن خنک کننده جهت جلوگیری از تغییر رنگ مواد PVC در اثر حرارت بالا
  • ارتقاء سیستم و اجزای سازنده ، سیستم قدرت ، موتور هیدرولیک ، 20 درصد بیشتر از بازده کار سنتی ، و کیفیت محصولات پلاستیکی تولید شده حتی بهتر است

کاربرد دستگاه پی وی سی

انواع اتصالات لوله های هندسی ، آداپتورها ، بسته بندی محصولات الکترونیکی ، پوسته های محصولات الکترونیکی

لیست محصولات دستگاه قالب گیری تزریق PVC


 
برای نمایش جزئیات بیشتر کلیک کنید

نکاتی در مورد استفاده از دستگاه قالب گیری تزریقی PVC

1. فشار برگشتی باید در حدود 1 مگاپاسکال کنترل شود. فشار اضافی بیش از حد باعث ایجاد نیروی برشی بیش از حد می شود و باعث می شود PVC بیش از حد گرم شود و تجزیه شود. در عین حال ، باید از کنترل فشار چند سطحی در فرآیند ذوب استفاده شود. در ابتدا ، طول موثر پیچ طولانی است و فشار عقب باید کمتر باشد. با کاهش طول موثر پیچ ، فشار برگشتی باید به طور مناسب افزایش یابد تا کاهش حرارت جبران شود. یک دوره کوتاه قبل از پایان بازگشت ، فشار پشت باید کاهش یابد تا از نشت بزاق جلوگیری شود.

2. سرعت پیچ بسته به قطر باید متفاوت باشد. به طور کلی ، اگر قطر کمتر از 60 میلی متر باشد ، سرعت چرخش 50-70 دور در دقیقه است. اگر قطر بیش از 70 میلی متر باشد ، سرعت چرخش 20-50 دور در دقیقه است تا از تخریب PVC به دلیل نیروی برشی بیش از حد جلوگیری شود.

3. به منظور تزریق پلاستیک در حفره بازرسی ، سرعت هر مکان یکنواخت است. به طور کلی ، سرعت تزریق باید در چند مرحله کنترل شود. اصل این است که تزریق را به آرامی شروع کنید. با افزایش تدریجی ناحیه قالب گیری ، میزان تزریق باید افزایش یابد تا هیچ گونه ترک و علامت انقباضی وجود نداشته باشد. ، خیلی سریع تزریق نکنید تا از فرسایش سطح محصول جلوگیری شود.

4. دمای بشکه در حین تزریق باید بین 170-190 鈩 controlled کنترل شود. هنگامی که دمای بشکه به دمای تنظیم شده می رسد ، باید دمنده را شروع به خنک شدن کرد و هنگامی که نیاز به افزایش دما است ، دمیدن و گرم شدن باید متوقف شود تا از گرم شدن و خراب شدن PVC جلوگیری شود.

با توجه به ویژگی های خاص PVC ، از دستگاه های قالب گیری تزریق PVC مخصوص برای تولید استفاده می شود. نکات زیر باید مورد توجه قرار گیرد:

1. نسبت طول پیچ به قطر باید 20: 1 و نسبت تراکم بین 1: 1.6-1: 1.2 باشد.

2. پیچ و نازل باید به طور خاص از PVC با سطح روکش کروم ساخته شود.

3. فشار تزریق ، سرعت ، فشار برگشتی و دما را می توان در چند مرحله و به طور دقیق کنترل کرد.


شریک ماشین قالب گیری تزریقی مورد اعتماد شما

هنگامی که با sunbun همکاری می کنید ، نه تنها محصولات ، بلکه طیف وسیعی از خدمات پشتیبانی را دریافت می کنید. آنچه می توانید بدست آورید نوع جدیدی از تجهیزات ساخت پیش ساخته حیوان خانگی ، دانش حرفه ای ، راه حل های کامل ، تهیه قطعات و تعمیر و نگهداری ماشین است. ما می توانیم به شما در کسب سود بیشتر کمک کنیم. منتظر همکاری با شما هستیم!

همین حالا با ما تماس بگیرید
می توانید به ما اعتماد کنید
ما یک تولید کننده حرفه ای در چین هستیم و دائماً در حال نوآوری هستیم تا مشتریان ما محصولات و خدمات بهتری داشته باشند.
جزئیات استعلام خود را وارد کنید ، ما 24 ساعت دیگر به شما پاسخ می دهیم.
Name can't be empty
ایمیل نمی تواند خالی باشد
Company can't be empty
Phone can't be empty
Products can't be empty
پیام نمی تواند خالی باشد
خطای کد تأیید
code
دوباره پر کردن