+86-13566334574
86-0574-87597573-3851
Global@sunbun-machine.com
آخرین مشاوره دستگاه قالب گیری تزریقی سانبون
وبلاگ
صفحه اصلی             وبلاگ              وبلاگ

پنج دلیل برای انتخاب ماشین قالب گیری تزریقی با سرعت بالا

Dec 21.2021

پنج دلیل برای انتخاب دستگاه قالب گیری تزریقی با سرعت بالا

هنگامی که برای تولید محصولات دیوار نازک بیشتر نیاز بهخرید دستگاه قالب گیری تزریقی با سرعت بالادارید، همیشه نگرانی ها و سوالاتی در ذهن شما وجود دارد. این سؤالات ممکن است این باشد: آیا واقعاً به دستگاه قالب گیری تزریقی با سرعت بالا نیاز دارم؟ چرا باید یک دستگاه قالب گیری تزریقی با سرعت بالا انتخاب کنم؟ Sunbun به عنوان یکتولید کننده عالی ماشین‌های قالب‌گیری تزریقی، به پیمانکاران و افراد در سراسر جهان کمک کرده است تا بر اساس نیازهای تجاری خود تصمیم بگیرند. در این مقاله پنج دلیل را به شما می گوییم که چرا یک دستگاه قالب گیری تزریقی با سرعت بالا را برای تولید محصولات جدار نازک انتخاب می کنید.


شما می خواهید تولید را کنترل کنید، ریسک موجودی را کاهش دهید و سود را افزایش دهید

داشتن یک ماشین قالب گیری تزریقی با سرعت بالا می تواند به شما کنترل بیشتری بر پروژه شما بدهد.

  • شما مجبور نیستید منتظر بمانید تا محصولات دیوار نازک از طرف تامین کننده ارسال شوند
  • شما می توانید محصولات جدار نازک مورد نیاز خود را در هر زمان با توجه به سفارش خود تولید کنید.
  • بدون نیاز به واسطه برای افزایش سود
  • کسب و کار خود را گسترش دهید و رقابت خود را افزایش دهید

شما می خواهید به طور موثر محصولات دیوار نازک بیشتری تولید کنید

ماشین‌های قالب‌گیری تزریقی با سرعت بالا می‌توانند بسیار کارآمد باشند، به خصوص زمانی که کسب و کار شما به رشد خود ادامه می‌دهد و پروژه‌های بیشتری را انجام می‌دهد. با استفاده از دستگاه قالب گیری تزریقی با سرعت بالا، می توانید به سرعت مقداری را تولید کنید که نیازهای پروژه را برآورده می کند و می توانید در زمان مشخص شده به مشتری تحویل دهید. اگر واقعاً می‌خواهید کارایی را بهبود ببخشید و زمان انتظار تولید را کاهش دهید، داشتن دستگاه قالب‌گیری تزریقی با سرعت بالا یکی از راه‌های انجام این کار است.

شما می توانید آن را بپردازید و در دراز مدت سود بیشتری دارد

از مزایای اصلی ماشین های قالب گیری تزریقی با سرعت بالا می توان به راندمان بالا، صرفه جویی در مصرف انرژی و سرعت تزریق سریع اشاره کرد. در مقایسه با ماشین های قالب گیری تزریقی معمولی، راندمان آن را می توان تا 30٪ افزایش داد، در مصرف 50٪ تا 70٪ صرفه جویی کرد و سرعت تزریق می تواند بیش از 3 برابر ماشین های قالب گیری تزریقی معمولی باشد. بنابراین در درازمدت، انتخاب دستگاه قالب گیری تزریقی با سرعت بالا می تواند سود بیشتری برای شما ایجاد کند.

شما می خواهید هدر رفت مواد در محل کار را کاهش دهید

هنگامی که سفارش مشتری را دریافت می کنید، تصور تقریبی از تعداد موادی که باید مصرف کنید دارید. اما در فرآیند تولید واقعی، وضعیت ممکن است به سرعت تغییر کند. با توجه به قدیمی بودن و نسخه پایین تر دستگاه، برای تکمیل مقدار درخواستی در سفارش، مواد بیشتری مصرف خواهید کرد. این باعث کاهش شدید سود شما می شود. بنابراین باید یک دستگاه قالب گیری تزریقی بخرید که بتواند مصرف مواد را کاهش دهد تا به شما در تامین سود کمک کند.

برای افزایش رقابت تجاری خود به ماشین های قالب گیری تزریقی با سرعت بالا نیاز دارید

در سال های اخیر، بازار جهانی در حال تبدیل شدن به بخش مهمی از بازار بسته بندی سفت و سخت جداره نازک است. راه حل های بسته بندی که بسته بندی های جدار نازک را ارائه می دهند می توانند نیازهای راحتی مصرف کنندگان را برآورده کنند. سهم بازار بسته بندی دیواره نازک به ویژه بسته بندی مواد غذایی به طور پیوسته افزایش یافته است. مواد بسته بندی سنتی و بسته بندی های پلاستیکی با چالش های جدیدی روبرو هستند. تصویر برند و ظاهر بسته بندی های جدید دیوار نازک باعث رشد تقاضای بازار شده است. منطقه محلی شما به یک خرده‌فروش نیاز دارد که مین‌فریم‌های پرسرعت بفروشد و تجهیزات قالب‌گیری با سرعت بالا را در اختیار آن‌ها قرار دهد. شما می توانید ماشین های قالب گیری تزریقی با سرعت بالا را در خارج از کشور خریداری کنید یا آنها را به صورت محلی بفروشید. در نتیجه رقابت تجاری خود را گسترش می دهند.

نتیجه

انتخاب خرید دستگاه قالب گیری تزریقی با سرعت بالا یک تصمیم مهم است و عوامل زیادی باید در نظر گرفته شوند. با این حال، اگر مطمئن هستید که یکی از پنج علت رایج بالا وجود دارد، خرید دستگاه قالب گیری تزریقی با سرعت بالا ممکن است انتخاب خوبی باشد.

برای تعیین بیشتر اینکه آیا خرید دستگاه قالب گیری تزریقی با سرعت بالا برای شما مناسب است یا خیر، سوالات زیر را از خود بپرسید:

  • اگر بخواهم ماشین بخرم، آیا خودم را بیش از حد گسترش خواهم داد یا کسب و کارم؟ آیا کسب و کار من واجد شرایط تامین مالی است؟
  • آیا کسب و کار من می تواند طبق برنامه تامین کننده پنل کارخانه پیش برود؟ یا پروژه من اغلب غیر قابل پیش بینی است؟
  • آیا کسب و کار من مواد اولیه زیادی را هدر می دهد؟
  • اگر من بخواهم دستگاهی بخرم، آیا کسی در کارکنان من وجود دارد که بتواند آن را کار کند؟ اگر نه، آیا می توانم کارمندان جدید استخدام کنم؟

اگر تصمیم به خرید دستگاه قالب گیری تزریقی با سرعت بالا گرفته اید اما نمی دانید از کجا بخرید، می توانیدبا ما تماس بگیرید.

0   نظرات
پیام بگذارید
آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی مشخص شده اند *
ثبت کردن نظر
شرکت تجهیزات هوشمند ژجیانگ سانبون، با مسئولیت محدود(دستگاه Sunbun)شعبه گروه Sunbun است. که در سال 1993 تاسیس شد. طی نزدیک به 30 سال توسعه، گروه Sunbun اکنون دارای پایگاه تولیدی Wenzhou، Hangzhou، شانگهای، Xuzhou، Quzhou 7 است.
با ما تماس بگیرید
در حال حاضر منبع یک ماشین قالب گیری تزریقی را تهیه کنید!
جزئیات درخواست خود را وارد کنید، ما در عرض 24 ساعت به شما پاسخ خواهیم داد
درخواست خود را ارسال کنید
*ما به محرمانه بودن شما احترام می گذاریم و تمامی اطلاعات محفوظ است.