مقالات

دستگاه قالب گیری تزریقی سروو: هر آنچه باید بدانید

آفتابگیر
به منظور تولید محصولات پلاستیکی که انتظارات مصرف کننده را برآورده می کند ، نمی توان فرایندهای تولید مناسب را نادیده گرفت. بازار و تقاضا برایدستگاه های تزریق سروودر حال افزایش است. ماشین های قالب گیری تزریقی برقی تقریباً نیمی از تعداد کل دستگاه های قالب گیری تزریقی را که هر سال در ایالات متحده فروخته می شود ، به خود اختصاص داده اند و این نسبت در ژاپن حتی بیشتر است. انتخاب دستگاه قالب تزریق سروو مناسب می تواند مزایای زیادی را به همراه داشته باشد. بنابراین دستگاه قالب تزریق سروو چیست و چه مزایایی دارد؟ بعد ، من شما را می برم تا بدانید. 

دستگاه قالب تزریق سروو چیست؟


در صنعت مدرن ، موتورهای الکتریکی به سرعت به دنبال سیستم های مکانیکی ، هیدرولیک و قدرت در ابزارهای نظافت ، به ویژه ابزارهای تمیز کننده مورد استفاده در اتاق های تمیز پزشکی هستند و مشکلات تولید را با این روش های تمیز و درست حل می کنند. عملکرد تولید انرژی سری صرفه جویی در انرژی کاهش می یابد. سیستم کنترل قدرت. در فرآیند حالت حالت ماشین ، جریانهای فشار مختلف خروجی فرکانس متفاوتی تولید می کنند و کنترل حلقه بسته جریان فشار منطقی است. سیستم سروو مطابقت مطلوب و تنظیم کنترل خودکار تقاضای انرژی بالا ، پاسخ سرعت و کنترل عملکرد را درک می کند.

اصل

اصل کنترل جریان: هنگامی که فشار تشخیص داده شده توسط سنسور فشار کمتر از مقدار تنظیم شده فشار باشد ، راننده سرور را کنترل می کند تا رانندگی خود را ادامه دهد ، به طوری که جریان خروجی پمپ مقدار تعیین شده است.
اصل کنترل فشار: هنگامی که فشار تشخیص داده شده توسط سنسور فشار به مقدار تنظیم شده برسد ، سروو موتور گشتاور سروو موتور را کنترل می کند تا فشار خروجی پمپ را در مقدار تنظیم شده حفظ کند.

تفاوت دستگاه قالب تزریق سروو


تفاوت بین دستگاه تزریق سروو با دستگاهقالب گیری تزریقی معمولیدر موتور آن است.
دستگاه قالب گیری تزریقی معمولی: بدون توقف کار کنید ، حتی اگر حرکت دستگاه متوقف شود ، چرخش موتور متوقف نمی شود.
دستگاه قالب گیری تزریق سرو: در هر اقدام متفاوتی از برق مربوطه برای تأمین برق استفاده می شود ، درست مانند این که دستگاه حرکت نکند ، سرو موتور نیز به طور کامل متوقف می شود.

مزایای دستگاه قالب گیری تزریق سروو


1. صرفه جویی در مصرف برق

یکی از عواملی که باعث پذیرش موتورهای سروو می شود ، افزایش نیاز به کاهش هزینه های انرژی است. سیستم های پنوماتیک و هیدرولیک برای حفظ فشار مناسب ، حتی در مواقعی که تجهیزات قالب گیری تزریقی بیکار هستند ، به کار مداوم پمپ ها و کمپرسورهای با انرژی بالا متکی هستند. در مقابل ، سیستم سروو فقط زمانی فعال می شود که به برق نیاز داشته باشد. به عنوان مثال ، مطالعات نشان داده است که انرژی مصرفی ماشینهای کاملاً برقی معمولاً کمتر از نیمی از انرژی مورد استفاده برای هدایت هیدرولیک ماشین قالب گیری تزریقی است.

2. دقت:

سرو موتورها به دلیل ارائه دقت بالا و تکرارپذیری معروف هستند. به منظور به دست آوردن دقت عالی ، سرو موتورها را می توان با استفاده از توالی های درایو پیچیده و به راحتی اصلاح کرد و در مقایسه با قفل های مکانیکی یا سیلندرهای هیدرولیک یا پنوماتیک دارای انعطاف پذیری بیشتر و تفاوت های ظریف در سرعت و نیرو هستند. اپراتور نیازی به تغییر فیزیکی سخت افزار قفل یا شیر تنظیم کننده ندارد ، اما می تواند به راحتی سروو را برنامه ریزی کند ، به عنوان مثال ، قالب 300 پوندی را به سرعت 15 میلی متر جابجا کند ، و سپس سرعت را در آخرین میلی متر کاهش دهد تا به توقف ملایم برسد. - به جای توقف شدید. این خاموش شدن کنترل شده علاوه بر ارائه دقت بیشتر ، تنش های تکراری زیاد بر روی اجزای قالب را کاهش داده و عمر ابزار را افزایش می دهد.

3. بازدهی بالا:

با توجه به سرعت پاسخگویی سریع سروو موتور ، تنها 0/0 میلی ثانیه از 0 تا سرعت مجاز طول می کشد ، بنابراین بازده محصولات فرآوری شده حدود 2 درصد افزایش می یابد.
ماشینهای قالب گیری تزریقی تجهیزات اصلی تولید در صنعت پلاستیک هستند و هدر رفت جدی برق وجود دارد. به دلیل قیمت بالای برق ، هزینه های برق بخش قابل توجهی از هزینه تولید شرکت ها را تشکیل می دهد ، که به عامل مهمی تبدیل شده است که به طور جدی بر بازده تولید شرکت ها تأثیر می گذارد.
با تشدید رقابت بازار ، شرکت ها اقداماتی را برای صرفه جویی در مصرف انرژی ، کاهش مصرف و کاهش هزینه های تولید برای بهبود رقابت پذیری در بازار انجام داده اند. سفارشی کردن محصولات بر اساس قدرت موتور ، کاربران دستگاه تزریق ، سرعت موتور ، جابجایی پمپ و سیستم فشار برای برآوردن نیازهای تجهیزات. همه مشخصات.
فرآیند نصب سروو مانند ماشین معمولی ، راحت و ساده است و اکثر شرکت های صنعت پلاستیک از آن استقبال می کنند. این نه تنها به درخواست ملی برای صرفه جویی در انرژی و کاهش انتشار گازها پاسخ می دهد ، بلکه منافع اقتصادی قابل توجهی را نیز به همراه دارد. محصولات زیبا ، بادوام ، کم مصرف و سازگار با محیط زیست هستند. بسته به محصولات قالب تزریق ، میزان صرفه جویی در مصرف برق می تواند به 35 تا 80 درصد برسد. کل دوره بازپرداخت سرمایه گذاری 6-12 ماه است.

نحوه انتخاب دستگاه قالب تزریق سروو

سیستم سروو با قدرت زیاد و گشتاور زیاد باید ابتدا انتخاب شود ، که مستقیماً بر ظرفیت اضافه بار در حین عمل فشار قوی تأثیر می گذارد و می توان عملکرد نهایی دستگاه را از طریق اشیاء فیزیکی آزمایش کرد.
به نحوه اتصال موتور و پمپ روغن توجه داشته باشید ، آیا از ساختار اتصال و براکت قابل اعتماد استفاده می کند ، زیرا سرو موتور در حین کار اغلب شتاب ، کاهش ، ترمز و حرکت معکوس را انجام می دهد ، که بر روند رانندگی در ده ها مورد تأثیر می گذارد. میلی ثانیه مرکز محوری و بالشتک در وسط ، و سپس بر عمر مفید یاتاقان موتور و پمپ روغن تأثیر می گذارد.

به عواملی که بر کارایی دستگاه تأثیر می گذارد مانند جابجایی و سرعت پمپ روغن توجه کنید. هرچه جابجایی پمپ روغن با همان سرعت بیشتر باشد ، راندمان دستگاه بیشتر است. هنگام انتخاب جابجایی پمپ روغن ، حداکثر الزامات خروجی جریان و سرعت باید در نظر گرفته شود. به منظور اطمینان از قابلیت اطمینان و عمر مفید سیستم درایو سروو ، توصیه می شود که سرعت را در محدوده ایمنی منطقی و با فرض اطمینان از بالاترین نیاز خروجی جریان طراحی کنید. طراحی با سرعت پایین نیز سرعت پاسخگویی سریع تری را به ارمغان می آورد ، اما این امر باعث افزایش هزینه دستگاه و درنظر گرفتن قیمت دستگاه می شود. هم کاربران و هم تولیدکنندگان ماشین نیاز به تخصیص هزینه به آینده دارند.

تولید کننده دستگاه تزریق سروو


Zhejiang ShunbangIntelligent Equipment Co.، Ltd. (Shunbang Machinery) شعبه ای از گروه Shunbang Group است. Sunbun Machine عمدتا در تحقیق و توسعه ، تولید و فروش تجهیزات هوشمند خودکار و ماشین های قالب گیری تزریقی فعالیت می کند. توسعه Sunbun Machine پس از نزدیک به 30 سال توسعه و نوآوری مداوم توسط محققان و تکنسین های حرفه ای ، به یک تولید کننده برتر دستگاه تزریق تبدیل شده است.دستگاه قالب گیری تزریق سرو موتور تولید شده توسط Sunbun دارای مزایای زیر است:

-استفاده از پیشرفته ترین فناوری کنترل CPU دوگانه

ارتباط دیجیتال -100 MCAN برای کنترل حرکت دستگاه ، با دقت کنترل بالاتر و سرعت پاسخ سریعتر استفاده می شود

-مجهز به موتورهای سروو جدید درجه یک. دارای گشتاور بالا سر و صدای کم و دوام بیشتر

حالت کنترل حلقه بسته با پاسخ بالا باعث می شود فشار و جریان سیستم پایدار و دقیق باشد

-با توجه به بار سیستم ، توان مربوطه را خارج کنید. این از نظر مصرف انرژی بیشتر است. دمای روغن پایین است. 

-کاهش استفاده از آب خنک کننده عمر مفید روغن هیدرولیک و قطعات هیدرولیک را افزایش داده و تکرارپذیری را افزایش دهید

Sunbun Machine بهترین ماشین های قالب گیری تزریقی را ارائه می دهد و شریک مورد اعتماد شما می شود.

نتیجه


اگر ایده ای برای خرید دستگاه قالب تزریق دارید ، لطفاً بلافاصلهبا ما تماس بگیرید، ما جزئی ترین اطلاعات و دقیق ترین خدمات را در اختیار شما قرار می دهیم.
0 نظرات
پیام بگذارید
آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای مورد نیاز علامت گذاری شده است *
ثبت کردن نظر
همین حالا با ما تماس بگیرید
می توانید به ما اعتماد کنید
ما یک تولید کننده حرفه ای در چین هستیم و دائماً در حال نوآوری هستیم تا مشتریان ما محصولات و خدمات بهتری داشته باشند.
جزئیات استعلام خود را وارد کنید ، ما 24 ساعت دیگر به شما پاسخ می دهیم.
Name can't be empty
ایمیل نمی تواند خالی باشد
Company can't be empty
Phone can't be empty
Products can't be empty
پیام نمی تواند خالی باشد
خطای کد تأیید
code
دوباره پر کردن