+86-13566334574
86-0574-87597573-3851
Global@sunbun-machine.com
آخرین مشاوره دستگاه قالب گیری تزریقی سانبون
وبلاگ
صفحه اصلی             وبلاگ              وبلاگ

دستگاه قالب گیری تزریقی سروو: هر آنچه که باید بدانید

Sep 05.2022
دستگاه قالب گیری تزریقی سروو
برای تولید محصولات پلاستیکی که انتظارات مصرف کننده را برآورده می کند، نمی توان فرآیندهای تولید مناسب را نادیده گرفت. بازار و تقاضا برایدستگاه های قالب گیری تزریقی سروودر حال افزایش است. ماشین‌های قالب‌گیری تزریقی الکتریکی تقریباً نیمی از کل ماشین‌های قالب‌گیری تزریقی فروخته شده در ایالات متحده در هر سال را تشکیل می‌دهند و این نسبت در ژاپن حتی بیشتر است. انتخاب دستگاه قالب گیری تزریقی سروو مناسب می تواند مزایای زیادی به همراه داشته باشد. بنابراین دستگاه قالب گیری تزریقی سروو چیست و چه مزایایی دارد؟ بعد شما را می برم تا بفهمید. 

دستگاه قالب گیری تزریقی سروو چیست؟


در صنعت مدرن، موتورهای الکتریکی به سرعت به دنبال سیستم‌های مکانیکی، هیدرولیک و قدرت محرک در ابزارهای نظافتی، به‌ویژه ابزارهای نظافتی مورد استفاده در اتاق‌های تمیز پزشکی هستند و مشکلات تولید را به این روش‌های تمیز و صحیح حل می‌کنند. عملکرد تولید انرژی سری های صرفه جویی در انرژی سروو کاهش می یابد. سیستم کنترل قدرت. در فرآیند حالت ماشین حالت، جریان‌های فشار مختلف خروجی‌های فرکانس متفاوت و کنترل حلقه بسته جریان فشار منطقی ایجاد می‌کنند. سیستم سروو تطبیق بهینه و تنظیم کنترل خودکار تقاضای انرژی بالا، پاسخ سرعت و کنترل عملکرد را درک می کند.

اصل

اصل کنترل جریان: هنگامی که فشار تشخیص داده شده توسط سنسور فشار کمتر از مقدار تنظیم شده فشار باشد، راننده سرور را برای ادامه رانندگی کنترل می کند، به طوری که جریان خروجی پمپ مقدار تنظیم شده باشد.
اصل کنترل فشار: هنگامی که فشار تشخیص داده شده توسط سنسور فشار به مقدار تنظیم شده می رسد، سروو درایو گشتاور سروو موتور را کنترل می کند تا فشار خروجی پمپ را در مقدار تنظیم شده نگه دارد.
دستگاه قالب گیری تزریقی سروو

تفاوت دستگاه قالب گیری تزریق سروو


تفاوت دستگاه قالب گیری تزریقی سروو با دستگاه قالب گیریتزریقی معمولیدر موتور است.
دستگاه قالب گیری تزریقی معمولی: بدون توقف کار کنید، حتی اگر حرکت دستگاه متوقف شود، موتور از چرخش متوقف نمی شود.
دستگاه قالب گیری تزریقی سروو: هر عمل مختلف از توان مربوطه برای تامین برق استفاده می کند، همانطور که اگر دستگاه حرکت نکند، سروو موتور نیز به طور کامل متوقف می شود.

مزایای دستگاه قالب گیری تزریق سروو


1. صرفه جویی در مصرف برق

یکی از عواملی که باعث پذیرش سروو موتورها می شود، نیاز روزافزون به کاهش هزینه های انرژی است. سیستم‌های پنوماتیک و هیدرولیک برای حفظ فشار مناسب، حتی زمانی که تجهیزات قالب‌گیری تزریقی بیکار هستند، به پمپ‌ها و کمپرسورهای پرانرژی به طور مداوم در حال کار هستند. در مقابل، سیستم سروو تنها زمانی به برق نیاز دارد که فعال شود. به عنوان مثال، مطالعات نشان داده اند که انرژی مصرف شده توسط ماشین های تمام الکتریکی معمولا کمتر از نیمی از انرژی مورد استفاده برای هدایت هیدرولیکی ماشین قالب گیری تزریقی است.

2. دقت:

سروو موتورها برای ارائه دقت و تکرارپذیری بالا شناخته شده اند. به منظور دستیابی به دقت عالی، سروو موتورها را می توان با استفاده از توالی درایوهای پیچیده و به راحتی تغییر داد، برنامه ریزی کرد و در مقایسه با چفت های مکانیکی یا سیلندرهای هیدرولیک یا پنوماتیک، انعطاف پذیری و تفاوت های ظریف در سرعت و نیرو بیشتر داشت. اپراتور نیازی به تغییر فیزیکی سخت افزار قفل یا شیر تنظیم ندارد، اما می تواند به راحتی سروو را برنامه ریزی کند، به عنوان مثال، یک قالب 300 پوندی را به سرعت 15 میلی متر جابجا کند و سپس سرعت را در آخرین میلی متر کاهش دهد تا به یک توقف ملایم دست یابد. - به جای توقف با خشونت. این خاموشی کنترل شده علاوه بر ارائه دقت بیشتر، تنش های تکراری زیاد روی اجزای قالب را کاهش می دهد و عمر ابزار را افزایش می دهد.

3. راندمان بالا:

با توجه به سرعت پاسخگویی سریع سروو موتور، از 0 تا سرعت نامی تنها 0.5+ میلی ثانیه طول می کشد، بنابراین راندمان محصولات فرآوری شده حدود 2 درصد افزایش می یابد.
دستگاه قالب گیری تزریقی سروو
ماشین‌های قالب‌گیری تزریقی تجهیزات اصلی تولید در صنعت پلاستیک هستند و اتلاف جدی برق وجود دارد. با توجه به قیمت بالای برق، هزینه های برق سهم قابل توجهی از هزینه تولید بنگاه ها را تشکیل می دهد که این امر به عامل مهمی تبدیل شده است که به طور جدی بر راندمان تولید بنگاه ها تأثیر می گذارد.
با تشدید رقابت در بازار، شرکت ها اقداماتی را برای صرفه جویی در مصرف انرژی، کاهش مصرف و کاهش هزینه های تولید برای بهبود رقابت در بازار انجام داده اند. محصولات را بر اساس قدرت موتور، سرعت موتور، جابجایی پمپ و سیستم فشار کاربران ماشین‌های قالب‌گیری تزریقی سفارشی کنید تا نیازهای تجهیزات را برآورده کنند. تمام مشخصات.
فرآیند نصب سروو مانند دستگاه معمولی، راحت و ساده است و مورد استقبال اکثر شرکت های صنعت پلاستیک است. این نه تنها به فراخوان ملی برای صرفه جویی در انرژی و کاهش انتشار پاسخ می دهد، بلکه مزایای اقتصادی قابل توجهی نیز به همراه دارد. محصولات زیبا، بادوام، صرفه جویی در انرژی و سازگار با محیط زیست هستند. بسته به محصولات قالب گیری تزریقی، میزان صرفه جویی در انرژی می تواند به 35٪ - 80٪ برسد. کل دوره بازپرداخت سرمایه 6-12 ماه است.

نحوه انتخاب دستگاه قالب گیری تزریق سروو

ابتدا باید سیستم سروو با قدرت زیاد و گشتاور زیاد انتخاب شود که مستقیماً بر ظرفیت اضافه بار در حین عملکرد ولتاژ بالا تأثیر می گذارد و عملکرد نهایی دستگاه را می توان از طریق اجسام فیزیکی آزمایش کرد.
به روش اتصال موتور و پمپ روغن توجه کنید که آیا یک کوپلینگ و ساختار براکت قابل اعتماد را اتخاذ می کند، زیرا سروو موتور به طور مکرر در حین کار شتاب، کاهش سرعت، ترمز و معکوس می شود که در ده ها بار بر روند رانندگی تأثیر می گذارد. میلی ثانیه تمرکز محوری و بالشتک در وسط، و سپس بر عمر مفید یاتاقان موتور و پمپ روغن تاثیر می گذارد.

به عواملی که بر راندمان ماشین تاثیر می گذارد توجه کنید مانند جابجایی و سرعت پمپ روغن. هرچه جابجایی پمپ روغن در همان سرعت بیشتر باشد، راندمان دستگاه بیشتر می شود. هنگام انتخاب جابجایی پمپ روغن، حداکثر نیاز خروجی جریان و سرعت باید در نظر گرفته شود. به منظور اطمینان از قابلیت اطمینان و عمر مفید سیستم درایو سروو، توصیه می شود سرعت را در محدوده ایمنی معقول با فرض اطمینان از بالاترین نیاز خروجی جریان طراحی کنید. طراحی کم سرعت نیز سرعت پاسخگویی سریع‌تری را به همراه دارد، اما این باعث افزایش هزینه دستگاه و تعیین موقعیت قیمت دستگاه می‌شود. هم کاربران و هم تولیدکنندگان ماشین نیاز به تخصیص هزینه آینده نگر دارند.

سازنده دستگاه قالب گیری تزریق سروو


شرکت تجهیزات هوشمند Zhejiang Shunbang(Shunbang Machinery) یکی از شعبه های Shunbang Group است. در سال 1993 تأسیس شد. Sunbun Machine عمدتاً در تحقیق و توسعه، تولید و فروش تجهیزات هوشمند خودکار و ماشین‌های قالب‌گیری تزریقی مشغول است. توسعه پس از نزدیک به 30 سال توسعه و نوآوری مستمر توسط محققان و تکنسین های حرفه ای، Sunbun Machine به تولید کننده برتر دستگاه های قالب گیری تزریقی تبدیل شده است.دستگاه قالب گیری تزریق سروو موتور تولید شده توسط Sunbun دارای مزایای زیر است:

-پیشرفته ترین تکنولوژی کنترل CPU دوگانه را بپذیرید

- ارتباط دیجیتال 100 MCAN برای کنترل حرکت دستگاه با دقت کنترل بالاتر و سرعت پاسخگویی سریعتر استفاده می شود.

-مجهز به سروو موتورهای جدید و پیشرفته. دارای گشتاور بالا صدای کم و ماندگاری بیشتر

- حالت کنترل حلقه بسته با واکنش بالا فشار و جریان سیستم را پایدار و دقیق می کند

-بر اساس بار سیستم، توان مربوطه را تولید کنید. این کارایی انرژی بیشتری دارد. دمای روغن پایین است. 

-کاهش استفاده از آب خنک کننده بهبود عمر مفید روغن هیدرولیک و قطعات هیدرولیک و افزایش تکرارپذیری

Sunbun Machine بهترین دستگاه های قالب گیری تزریقی را ارائه می دهد و شریک مورد اعتماد شما می شود.

نتیجه


اگر ایده ای برای خرید دستگاه قالب گیری تزریقی دارید، بلافاصلهبا ما تماس بگیرید، ما دقیق ترین اطلاعات و متفکرانه ترین خدمات را در اختیار شما قرار خواهیم داد.
0   نظرات
پیام بگذارید
آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی مشخص شده اند *
ثبت کردن نظر
شرکت تجهیزات هوشمند ژجیانگ سانبون، با مسئولیت محدود(دستگاه Sunbun)شعبه گروه Sunbun است. که در سال 1993 تاسیس شد. طی نزدیک به 30 سال توسعه، گروه Sunbun اکنون دارای پایگاه تولیدی Wenzhou، Hangzhou، شانگهای، Xuzhou، Quzhou 7 است.
با ما تماس بگیرید
در حال حاضر منبع یک ماشین قالب گیری تزریقی را تهیه کنید!
جزئیات درخواست خود را وارد کنید، ما در عرض 24 ساعت به شما پاسخ خواهیم داد
درخواست خود را ارسال کنید
*ما به محرمانه بودن شما احترام می گذاریم و تمامی اطلاعات محفوظ است.