+86-13566334574
86-0574-87597573-3851
Global@sunbun-machine.com
آخرین مشاوره دستگاه قالب گیری تزریقی سانبون
وبلاگ
صفحه اصلی             وبلاگ              وبلاگ

نحوه خرید دستگاه قالب گیری تزریقی چینی

Dec 21.2021
دستگاه قالب گیری تزریقی چینی
اگر قصد خریددستگاه های قالب گیری تزریقیبرای گسترش کسب و کار خود را دارید، انتخاب دستگاه های قالب گیری تزریقی چینی انتخاب بسیار مناسبی است. ماشین‌های قالب‌گیری تزریقی چینی انتخاب بسیاری از شرکت‌های کوچک و متوسط ​​هستند، بنابراین چرا بسیاری از شرکت‌ها ماشین‌های قالب‌گیری تزریقی چینی را انتخاب می‌کنند؟ این مقاله شما را به نحوه خرید دستگاه های قالب گیری تزریقی چینی ارزان قیمت راهنمایی می کند.
درباره دستگاه قالب گیری تزریقی
دستگاه قالب گیری تزریقی که به عنوان پرس تزریق نیز شناخته می شود، دستگاهی است که محصولات پلاستیکی را از طریق فرآیند قالب گیری تزریقی تولید می کند.
ماشین‌ها عمدتاً بر اساس نوع سیستم محرکی که استفاده می‌کنند طبقه‌بندی می‌شوند: هیدرولیک، مکانیکی، الکتریکی یا هیبریدی.
ماشین‌های قالب‌گیری تزریقی به طور گسترده در صنعت خودروسازی، صنعت محصولات پلاستیکی، صنعت پزشکی، صنعت بسته‌بندی و غیره در طول زندگی روزمره مردم استفاده می‌شوند.
مزایای دستگاه قالب گیری تزریقی چینی
در مقایسه با کشورهای خارجی، مزایای اصلی دستگاه های قالب گیری تزریقی تولید شده در چین به شرح زیر است:

دستگاه قالب گیری تزریقی
1. مزیت قیمت
شرکت‌های چینی ماشین‌های قالب‌گیری تزریقی به تدریج فاصله تکنولوژیکی را با شرکت‌های برتر جهان برابر کردند. به دلیل مزیت قیمتی خود، این شرکت بازار ماشین‌های قالب‌گیری تزریقی کوچک و متوسط ​​را اشغال کرده و بیشتر گسترش یافته است. از آنجایی که چین کشوری با جمعیت زیاد است، تکنسین های زیادی وجود دارد و هزینه کارگران نیز پایین است. با نگرش حرفه ای اختصاصی، می تواند هزینه تولید ماشین آلات را بهتر کاهش دهد. این نیز عامل اصلی بسیاری از کشورها برای ثبت سفارش در چین است.
2. زنجیره صنعتی کامل
چین بزرگترین کشور تولید کننده جهان است و ظرفیت تولید آن فراتر از تصور شماست. هنگامی که تصمیم به همکاری با تولید کنندگان چینی می کنید، لازم نیست نگران ظرفیت و کارایی آنها باشید. آنها می توانند به طور کامل مقدار محصولات مورد نیاز شما را در زمان مشخص شده تولید کنند.
دستگاه قالب گیری تزریقی
3. زنجیره تامین بالغ
چین یک زنجیره تامین بالغ دارد. پس از سال ها توسعه تجارت خارجی، ما تجربه بیشتری را جمع آوری کرده ایم و کل بازار صادرات را درک کرده ایم. چین دارای زیرساخت های عظیم و لجستیک پیشرفته است. می تواند به طور کامل از بازار تولید جهانی حمایت کند. می تواند کیفیت کلی کل زنجیره تامین را تضمین کند. به همین دلیل است که چین به معیاری برای خرید در بین کشورهای جهان تبدیل شده است.
برند ماشین قالب گیری تزریقی چینی
لیست برترین تولید کنندگان ماشین های قالب گیری تزریقی چین (صرف نظر از رتبه بندی):
路Haitian Plastics Machinery Group CO.,LTD.

گوانگدونگ YIZUMI Precision Machinery CO.,LTD.

شانگهای Jwell Machinery Co.,LTD.

DaLian Rubber & Plastics Machinery Co.,LTD.

Zhejiang Sunbun Intelligent Equipment CO.,LTD.

Borch Machinery CO.,LTD.

LK Technology Machinery Limited

NingBo Haida Plastic Machinery CO.,LTD.

Ningbo Yonghua Plastic Machinery Manufacturing Co.,LTD.

Ningbo Hwamda machinery Machinery CO.,LTD.
توصیه هایی برای خرید دستگاه های قالب گیری تزریقی چینی
برای مشتریانی که ماشین‌های قالب‌گیری تزریقی چینی خریداری می‌کنند، یک سازنده ماشین‌های قالب‌گیری تزریقی خوب باید این الزامات را برآورده کند:
اول از همه، این سازنده ماشین قالب گیری تزریقی می تواند ماشین های با کیفیت بالا را ارائه دهد.
ثانیا، باید خدمات پس از فروش با کیفیت بالا وجود داشته باشد.
سوم، دستگاه قالب گیری تزریقی باید برای مشتریان از جمله کیفیت، عملکرد، خدمات، قیمت و غیره مناسب باشد.
با ترکیب این سه عامل، بیایید در مورد نحوه انتخاب یک سازنده ماشین قالب گیری تزریقی چینی خوب صحبت کنیم.
1. پارامترهای فنی دستگاه قالب گیری تزریقی باید پیشرفته و معقول باشد. مشتریان ما می توانند به صورت عمودی و افقی مقایسه کنند. افقی برای مقایسه با پارامترهای فنی ماشین‌های قالب‌گیری تزریقی مشهور بین‌المللی است و عمودی بررسی اینکه آیا پارامترهای فنی با استانداردهای صنعت مطابقت دارند یا خیر. هنگام انتخاب پارامترهای فنی ماشین، باید شکل، جنس و ساختار قطعه پلاستیکی و همچنین ساختار قالب، کیفیت، دقت، تعداد حفره ها، نوع رانر و حتی ظرفیت تولید قطعه پلاستیکی را در نظر بگیرید. در نهایت یکی را انتخاب کنید که مناسب شرکت شما باشد. تولید ماشین آلات قالب گیری تزریقی.

2. پایداری، قابلیت اطمینان، ایمنی و عمر مفید دستگاه باید در نظر گرفته شود. در مورد پایداری دستگاه قضاوت کنید، ببینید آیا هنگام خاموش شدن دستگاه صدای بلندی وجود دارد یا خیر و آیا واحد تزریق پس از تزریق های متعدد به طور پایدار کار می کند یا خیر. قابلیت اطمینان و عمر مفید عمدتاً به قدرت واحد گیره، میله اتصال، قالب، طراحی ساختار ضامن، اندازه، مواد و فرآیند ساخت بستگی دارد. نکته دیگر اینکه ایمنی دستگاه بسیار مهم است، بنابراین یک دستگاه با کیفیت خوب باید دارای سیستم حفاظت ایمنی کامل باشد.

دستگاه قالب گیری تزریقی
3. بسیار خودکار، چند منظوره و راندمان تولید بالا. در حال حاضر، تقریباً تمام تامین کنندگان دستگاه های قالب گیری تزریقی می توانند تضمین کنند که دستگاه های قالب گیری تزریقی آنها به صورت دستی، نیمه اتوماتیک و کاملاً خودکار کار می کنند. اگر طراحی قالب مشکلی نداشته باشد، اساساً همه محصولات می توانند به طور خودکار در دستگاه اجرا شوند، از تزریق چسب گرفته تا تخلیه، و حتی مونتاژ با ربات های پیک آپ. زمان چرخه محصول هر تزریق در شرایط تزریق معمولی به راندمان بالای دستگاه تزریق پاسخ می دهد. به عملکرد ترکیبی سیستم های مکانیکی، الکترونیکی و هیدرولیک دستگاه تزریق پاسخ می دهد.
4. صرفه جویی در انرژی و حفاظت از محیط زیست را نمی توان در بازار فعلی ماشین های قالب گیری تزریقی نادیده گرفت. صرفه جویی در مصرف برق به قابلیت های صرفه جویی در مصرف آب و توان سیستم درایو دستگاه قالب گیری تزریقی، سیستم گرمایش و سیستم اتلاف حرارت مربوط می شود. علاوه بر این، تامین کنندگان ماشین های قالب گیری تزریقی بیشتر و بیشتر نگران حفاظت از محیط زیست هستند.

5. نگهداری و تعمیر دستگاه قالب گیری تزریقی آسان است. کل اجزای ماشین قالب گیری تزریقی مانند سیستم های مکانیکی، سیستم های هیدرولیک و قطعات الکترونیکی باید با هم مونتاژ شوند تا تعمیر و نگهداری و تعمیر و حتی رسیدن به استانداردسازی انجام شود.
به دنبال تولید کننده ماشین قالب گیری تزریقی چینی هستم
دستگاه قالب گیری تزریقی
چندین راه موثر برای یافتن تامین کننده ماشین قالب گیری تزریقی چینی مناسب وجود دارد:
1. در نمایشگاه هایی مانند نمایشگاه کانتون شرکت کنید. شما می توانید محصول را با جزئیات تجربه کنید.
2. از طریق پلتفرم های B2B، مانند علی بابا، ساخت چین و سایر پلتفرم ها. با این حال، تولید کنندگان فوق کامل نیستند و بسیاری از تولید کنندگان عالی در میان آنها نیستند.
3. وب سایت جستجوی گوگل. برخی از تولید کنندگان و تامین کنندگان دستگاه های قالب گیری تزریقی وب سایت های خود را دارند که حاوی جزئیات بسیار دقیق محصول و معرفی شرکت است. این نوع تامین کننده شایسته همکاری است.


آیا به ماشین های قالب گیری تزریقی کافی نیاز دارید؟
اگر می خواهید یک سازنده دستگاه قالب گیری تزریقی برای تولید دستگاه مورد نیاز خود پیدا کنید، می توانید به دستگاه قالب گیری تزریقی Sunbun Machine مراجعه کنید. Xinbang Machinery یک شرکت ملی با فناوری پیشرفته است که عمدتاً در تحقیق و توسعه، تولید و فروش تجهیزات هوشمند خودکار و ماشین‌های قالب‌گیری تزریقی فعالیت می‌کند. به منظور اطمینان از بالاترین کیفیت محصولات، این شرکت تحولات فناوری در مقیاس بزرگ را انجام داده و تجهیزات پردازش و آزمایش پیشرو در جهان را معرفی کرده است. این سازنده ماشین قالب گیری تزریقی چینی قابل اعتماد و همکاری شما است.
اگر علاقه مند هستید، می توانیدمحصولاتما را بررسی کنید یا برای مشاوره و راهنمایی دقیق محصولبا ما تماس بگیرید .
0   نظرات
پیام بگذارید
آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی مشخص شده اند *
ثبت کردن نظر
شرکت تجهیزات هوشمند ژجیانگ سانبون، با مسئولیت محدود(دستگاه Sunbun)شعبه گروه Sunbun است. که در سال 1993 تاسیس شد. طی نزدیک به 30 سال توسعه، گروه Sunbun اکنون دارای پایگاه تولیدی Wenzhou، Hangzhou، شانگهای، Xuzhou، Quzhou 7 است.
با ما تماس بگیرید
در حال حاضر منبع یک ماشین قالب گیری تزریقی را تهیه کنید!
جزئیات درخواست خود را وارد کنید، ما در عرض 24 ساعت به شما پاسخ خواهیم داد
درخواست خود را ارسال کنید
*ما به محرمانه بودن شما احترام می گذاریم و تمامی اطلاعات محفوظ است.