+86-13566334574
86-0574-87597573-3851
Global@sunbun-machine.com
آخرین مشاوره دستگاه قالب گیری تزریقی سانبون
وبلاگ
صفحه اصلی             وبلاگ              وبلاگ

نحوه انتخاب دستگاه قالب گیری تزریقی حیوان خانگی

Dec 21.2021

پلاستیک PET به طور کلی یک ماده خام رایج برای نوشیدنی های بطری پلاستیکی است. از مزایای آن می توان به ویسکوزیته کم، سیالیت خوب و ظرفیت گرمایی ویژه زیاد اشاره کرد. از معایب آن می توان به چسبیدن آسان مواد، دمای قالب گیری بالا، محدوده تنظیم دمای مواد باریک، قابلیت پردازش ضعیف و غیره اشاره کرد.

دستگاه قالب گیری تزریق حیوان خانگی 1

 

پیشنهاد انتخاب

با توجه به ویژگی های پلاستیک PET، ما می توانیم دستگاه قالب گیری تزریق PET را از جنبه های زیر انتخاب کنیم:

1. پیچ، نسبت طول به قطر پیچ، پیچ PET ویژه طراحی، معمولاً نسبت طول به قطر پیچ پلاستیکی حدود 18-22 است، نسبت طول به قطر پیچ PET معمولاً بیش از 1:24 است، بزرگتر نسبت، توانایی بهتر پلاستیزه شدن آن خوب است.

 

2. فضای ظرفیت قالب توسط اندازه قالب تعیین می شود تا مشخص شود که آیا فاصله ستون بزرگ، ضخامت قالب، حداقل اندازه قالب و اندازه قالب دستگاه برای تأیید اینکه آیا قالب می تواند قرار گیرد مناسب است یا خیر. عرض و ارتفاع قالب باید کوچکتر یا حداقل یک اندازه کوچکتر از فاصله داخلی ستون بزرگ باشد. عرض و ارتفاع قالب ترجیحاً باید در اندازه قالب باشد. ضخامت قالب باید بین ضخامت دستگاه قالب گیری تزریقی باشد. حداقل اندازه قالب توصیه شده توسط دستگاه قالب گیری تزریقی PET را برآورده کنید.

 

3. فضای حذف محصول توسط قالب و محصول نهایی تعیین می شود که آیا سکته باز شدن قالب و ضربه پشتی قالب برای برداشتن محصول نهایی کافی است یا خیر. حرکت باز کردن قالب باید حداقل بیش از دو برابر ارتفاع محصول نهایی در جهت باز و بسته شدن قالب باشد. ضربه نگهدارنده قالب و نیروی نگهدارنده باید برای بیرون راندن محصول نهایی کافی باشد.

 

4. نیروی بستن به محصول و پلاستیک برای تعیین تناژ نیروی گیره دستگاه بستگی دارد. هنگامی که مواد خام با فشار بالا به داخل حفره قالب تزریق می شوند، نیروی نگهدارنده قالب ایجاد می شود. بنابراین، واحد گیره دستگاه قالب گیری تزریقی باید نیروی گیره کافی برای جلوگیری از انبساط قالب ارائه دهد. محاسبه تقاضای نیروی گیره به شرح زیر است:

مساحت پیش بینی شده محصول نهایی را در جهت قالب سوئیچ از اندازه ظاهری محصول نهایی محاسبه کنید.

نیروی پشتیبانی قالب = منطقه پیش بینی شده محصول نهایی در جهت قالب سوئیچ (cm虏) 脳 تعداد حفره های قالب 脳 فشار در قالب (kg/cm虏).

نیروی گیره دستگاه باید بیشتر از نیروی گیره باشد و برای ایمنی، نیروی گیره دستگاه معمولاً 1.17 برابر بیشتر از نیروی گیره است.

ابتدا مشخصات واحد گیره را تعیین کنید و تناژ دستگاه PET را به طور تقریبی تعیین کنید و سپس مراحل زیر باید انجام شود تا قطر پیچ کدام واحد تزریق مناسب تر است.

 

5. تزریق پر است. "حجم تزریق" مورد نیاز را از وزن محصول نهایی و تعداد حفره ها تعیین کنید و "قطر پیچ" مناسب را انتخاب کنید. برای محاسبه وزن محصول نهایی باید تعداد حفره ها (یک قالب و چندین حفره) در نظر گرفته شود. به منظور ثبات، حجم تزریق باید بیش از 1.35 برابر وزن محصول نهایی باشد، یعنی وزن محصول نهایی باید در محدوده 75 درصد حجم تزریق باشد.

 

6. تزریق خوب. شرایطی مانند "نسبت تراکم پیچ" و "فشار تزریق" توسط پلاستیک PET تعیین می شود. پلاستیک PET برای داشتن اثر قالب گیری بهتر نیاز به قابلیت پلاستیک سازی بهتر و طراحی نسبت تراکم پیچ مناسب دارد. بنابراین، برای اینکه محصول نهایی شات بهتری داشته باشد، الزامات پلاستیک سازی و نسبت تراکم نیز باید در هنگام انتخاب پیچ در نظر گرفته شود.

 

7. موتور ذخیره سازی را بزرگ کنید. چسبیدن پلاستیک PET به مواد، دمای قالب‌گیری بالا و دلایل دیگر، که به گشتاور پیچ زیادی نیاز دارد، آسان است و اغلب یک موتور ذخیره‌سازی را دو یا چند مرحله بزرگتر از ماشین‌های معمولی برای رفع نیازهای ماشین انتخاب می‌کنند.

 

8. سیستم قدرت را افزایش دهید. موتور ذخیره سرعت پیچ را افزایش می دهد و سرعت پیچ را کاهش می دهد. در حالی که موتور ذخیره سازی را افزایش می دهد، سیستم قدرت را نیز افزایش می دهد تا عملکرد پایدارتر دستگاه را تضمین کند و زمان چرخه محصول را کوتاه کند. برخی از مسائل خاص نیز وجود دارد که ممکن است باید در نظر گرفته شود:

 

تولید کننده ماشین قالب گیری تزریقی PET چین

آیا نیاز به خرید دستگاه قالب گیری تزریقی برای حیوانات خانگی دارید؟ آیا به دنبال تولید کننده دستگاه قالب گیری تزریقی قابل اعتماد برای حیوانات خانگی هستید؟ سپس، می توانید در موردمحصولات دستگاه قالب گیری تزریقی حیوانات خانگیکه به شما توصیه می کنیم، بیاموزید. در اینجا می توانید تجهیزات ماشین قالب گیری تزریقی را با قیمت ارزان و کیفیت تضمینی تهیه کنید. برای دریافت آخرین قیمت ها و راه حل ها می توانید با تیم فروش ما تماس بگیرید.

0   نظرات
پیام بگذارید
آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی مشخص شده اند *
ثبت کردن نظر
شرکت تجهیزات هوشمند ژجیانگ سانبون، با مسئولیت محدود(دستگاه Sunbun)شعبه گروه Sunbun است. که در سال 1993 تاسیس شد. طی نزدیک به 30 سال توسعه، گروه Sunbun اکنون دارای پایگاه تولیدی Wenzhou، Hangzhou، شانگهای، Xuzhou، Quzhou 7 است.
با ما تماس بگیرید
در حال حاضر منبع یک ماشین قالب گیری تزریقی را تهیه کنید!
جزئیات درخواست خود را وارد کنید، ما در عرض 24 ساعت به شما پاسخ خواهیم داد
درخواست خود را ارسال کنید
*ما به محرمانه بودن شما احترام می گذاریم و تمامی اطلاعات محفوظ است.