+86-13566334574
86-0574-87597573-3851
Global@sunbun-machine.com
آخرین مشاوره دستگاه قالب گیری تزریقی سانبون
اخبار
صفحه اصلی             وبلاگ              اخبار

فعالیت های جشنواره فانوس گروه Sunbun

Aug 30.2022

به منظور اجازه دادن به تمام اعضای خانواده آفتاب‌گیر در جشنواره فانوس شاد، در 15 فوریه، گروه سان‌بون فعالیت مهمانی باغ "رن یین یینگ‌چون" را برگزار کرد. همه معماهای فانوس را حدس زدند، بازی کردند و هدایایی گرفتند. شور و شوق همه کارمندان را به کار، همکاری و حرکت به سمت رفاه مشترک با هم سوق دهید.

اعضای خانواده سان‌بون از طریق یک بازی سرگرم‌کننده، شادی و شادی جشنواره را به اشتراک گذاشتند، کارمندان قدیمی غم ترک خانه را تسکین دادند و شور و شوق را به پیش بردند. خانواده.

فعالیت های جشنواره فانوس در صحنه ای شاد و پرنشاط به پایان رسید که نتیجه موفقیت آمیز این جشنواره پرنشاط و پرنشاط بود. همچنین به همه افراد Shengbang اجازه داد از دستاوردهای توسعه شرکت لذت ببرند و ماموریت خود را به عنوان افراد Sunbun افزایش داد.
 

فعالیت های جشنواره فانوس گروه Sunbun

کار مردم ما شلوغ و پرشور است و زندگی مردم شاد و شاد. فعالیت "Ren Ying Ying Chun路Love Gathering Moon Full Moon" شادی جسمی و روحی و شادی درونی را برای خانواده سانبون به ارمغان آورده است و همچنین ما را در مسیر پیش رو محکم و پر از قدرت و اشتیاق کرده است. در سال جدید نیز با این قدرت و اشتیاق، کشتیرانی خواهیم کرد، بر باد و امواج سوار خواهیم شد، جلوتر خواهیم رفت، افتخارات بزرگتری خلق خواهیم کرد و از جاده سعادت مشترک متعلق به مردم شنگ بانگ بیرون خواهیم رفت.

در نهایت، گروه Sunbun برای همه خانواده های Shengbang جشن فانوس مبارک را آرزو می کند!

فعالیت های جشنواره فانوس گروه Sunbun فعالیت های جشنواره فانوس گروه Sunbun

فعالیت های جشنواره فانوس گروه Sunbun فعالیت های جشنواره فانوس گروه Sunbun

0   نظرات
پیام بگذارید
آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی مشخص شده اند *
ثبت کردن نظر
شرکت تجهیزات هوشمند ژجیانگ سانبون، با مسئولیت محدود(دستگاه Sunbun)شعبه گروه Sunbun است. که در سال 1993 تاسیس شد. طی نزدیک به 30 سال توسعه، گروه Sunbun اکنون دارای پایگاه تولیدی Wenzhou، Hangzhou، شانگهای، Xuzhou، Quzhou 7 است.
با ما تماس بگیرید
در حال حاضر منبع یک ماشین قالب گیری تزریقی را تهیه کنید!
جزئیات درخواست خود را وارد کنید، ما در عرض 24 ساعت به شما پاسخ خواهیم داد
درخواست خود را ارسال کنید
*ما به محرمانه بودن شما احترام می گذاریم و تمامی اطلاعات محفوظ است.