+86-13566334574
86-0574-87597573-3851
Global@sunbun-machine.com
آخرین مشاوره دستگاه قالب گیری تزریقی سانبون
وبلاگ
صفحه اصلی             وبلاگ              وبلاگ

دلایل حجم اکستروژن بسیار کم دستگاه تزریق با سرعت بالا

Dec 30.2021

دلایل حجم اکستروژن بسیار کم دستگاه قالب گیری تزریقی با سرعت بالا

امروز در مورد دلیل و راه حل پایین بودن نرخ اکستروژن دستگاه قالب گیری تزریقی با سرعت بالا صحبت می کنیم. مشتریان اغلب گزارش می دهند که حجم اکستروژن دستگاه قالب گیری تزریقی با سرعت بالا به تدریج پس از مدتی کاهش می یابد که عمدتاً به دلایل زیر ایجاد می شود:


 

دلیل اول این است که هوای سرد برای مدت طولانی روشن بوده و باعث سردی بیش از حد سطح قالب می شود. در این زمان باید بررسی کنیم که آیا لاستیک خروجی از سطح قالب پلاستیکی شده و ذوب شده است یا خیر.

 

دلیل دوم این است که دمای بوت بسیار پایین است. در این زمان باید بررسی شود که آیا دمای هر قسمت از بشکه اکستروژن و قالب مطابق با الزامات استاندارد است؟ اگرچه دمای بیرونی هر قسمت به حد استاندارد می رسد، اما اگر زمان گرمایش کافی نباشد، دمای داخل و خارج ناسازگار خواهد بود. بررسی کنید که آیا بخاری یا ترموکوپل آسیب دیده است؟ اگر هر یک از اجزای الکتریکی آسیب دید، فوراً آنها را تعمیر یا تعویض کنید.

 

دلیل سوم این است که دمای بشکه یا قالب اکستروژن خیلی بالاست، پیچ و بشکه قسمت ذوب ساییده شده، پیچ کربنیزه شده و تغذیه صاف نیست. حساسیت کنترل کننده دما را بررسی کنید و به طور مناسب با آن برخورد کنید. کنترل کننده دمای قالب باید از حساسیت بالاتری برخوردار باشد.

 

دلیل چهارم شل بودن یا افتادن تسمه گیربکس است. تسمه گیربکس قدیمی باید فوراً تعویض شود و اگر بتوان از آن برای تنظیم کشش تسمه استفاده کرد تا از شل شدن تسمه و افتادن مجدد آن جلوگیری شود، باید یک قرقره بیکار نصب شود.

 

دلیل پنجم چسبیدن چسب در قسمت تغذیه پیچ است. قبل از هر بار توقف، دما را کمی کاهش دهید. صبر کنید تا قسمت تغذیه پیچ کاملاً از لاستیک خارج شود و سپس متوقف شوید. هنگامی که بعد از راه اندازی دستگاه متوجه شدید که پیچ توسط لاستیک گیر کرده است، ابتدا باید پیچ ​​را تمیز کنید. 

 

اگر تمیز کردن راحت نیست، باید از یک میله پلاستیکی یا یک میله چوبی استفاده کنید تا مواد زیر درگاه تغذیه را به شدت فشار دهید تا لاستیک چسبیده به قسمت تغذیه پیچ به سمت جلو حرکت کند. در این زمان توجه کنید که میله پلاستیکی یا میله چوبی توسط پیچ گاز گرفته یا خرده های چوب می افتد. هرگز از میله های فلزی استفاده نکنید.

 

دلیل ششم، تجمع چسب در گلوی سیلندر تغذیه است. دمای آب ژاکت آب خنک کننده در گلوی سیلندر تغذیه باید زیر 40 درجه سانتیگراد کنترل شود. اگر فیلتر مسدود شده باشد، باید به موقع با فیلتر جدید تعویض شود.

 

دلیل هفتم این است که فشار برگشتی خیلی کم است. پدیده ناشی از فشار برگشتی بسیار کم است، تخلیه ناپایدار است که با افزایش فشار برگشتی اصلاح می شود.

 

دلیل هشتم این است که ولتاژ موتور DC به شدت نوسان می کند. یک تثبیت کننده ولتاژ باید برای اطمینان از پایداری ولتاژ نصب شود.

 

دلیل نهم این است که سرعت چرخش غلتک گیره ناهموار است یا فشار بین غلتک ها خیلی زیاد است. در این زمان بررسی کنید که آیا چوب گیره خارج از مرکز است یا خیر؟ آیا تسمه گیربکس فرسوده شده است یا شل؟ هنگامی که فشار بین غلتک ها خیلی کم باشد، لغزنده ایجاد می شود. فشار هوا یا فنر را برای افزایش فشار تنظیم کنید.

 

دلیل دهم این است که مواد بازیافتی زیاد با مواد خرد شده مخلوط می شوند. لازم است نسبت پودر مخلوط را کاهش دهید و سعی کنید مواد بازیافتی را اضافه نکنید. اگر نیاز به اضافه کردن مواد خرد شده دارید، بهتر است ابتدا گلوله ها را برای تثبیت ترشحات بسازید.

 

نتیجه

از طریق روش فوق می توانید مشکل حجم اکستروژن کمتر دستگاه قالب گیری تزریقی را حل کنید. اگر دستگاه قالب گیری تزریقی با سرعت بالا خریداری نکرده اید، می توانید این مقاله را بخوانید:راهنمای انتخاب دستگاه قالب گیری تزریقی با سرعت بالا. این مقاله به تمام سوالات شما پاسخ خواهد داد.

0   نظرات
پیام بگذارید
آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی مشخص شده اند *
ثبت کردن نظر
شرکت تجهیزات هوشمند ژجیانگ سانبون، با مسئولیت محدود(دستگاه Sunbun)شعبه گروه Sunbun است. که در سال 1993 تاسیس شد. طی نزدیک به 30 سال توسعه، گروه Sunbun اکنون دارای پایگاه تولیدی Wenzhou، Hangzhou، شانگهای، Xuzhou، Quzhou 7 است.
با ما تماس بگیرید
در حال حاضر منبع یک ماشین قالب گیری تزریقی را تهیه کنید!
جزئیات درخواست خود را وارد کنید، ما در عرض 24 ساعت به شما پاسخ خواهیم داد
درخواست خود را ارسال کنید
*ما به محرمانه بودن شما احترام می گذاریم و تمامی اطلاعات محفوظ است.