مقالات

دستگاه قالب گیری تزریقی سروو: راهنمای انتخاب

آفتابگیر

گاهی اوقات می خواهید یک دستگاه قالب تزریق را برای یک کار خاص بخرید. خرید ماشین کار آسانی نیست. درک پارامترها و عملکردهای کلیدی و اخذ مناقصه و نقل قول از چندین فروشنده ضروری است. در مرحله بعد ، شما را با نکات خرید ماشین آلات قالب تزریق آشنا می کنم.

دستگاه قالب گیری تزریقی چیست

ماشین های قالب گیری تزریقیاز فرایندی به نام قالب گیری تزریقی استفاده می کنند. دستگاه قالب گیری تزریقی معمولاً از سیستم تزریق ، سیستم قالب ، سیستم محرک هیدرولیک ، سیستم کنترل الکتریکی ، سیستم روغن کاری ، سیستم گرمایش و سرمایش و سیستم نظارت بر ایمنی تشکیل شده است. دستگاه قالب گیری تزریقی با استفاده از پیچ (یا پیستون) پلاستیک را در حالت پلاستیکی و مذاب (یعنی حالت چسبناک) به داخل حفره بسته تزریق می کند و سپس جامد شده و یک محصول را تشکیل می دهد.

این دستگاه با تولید انبوه قطعات مشخص می شود. آنها عمدتا برای تولید انبوه استفاده می شوند ، که می توانند برای تولید محصولات پلاستیکی مکرر استفاده شوند. این نوع دستگاه قالب گیری تزریقی بسیار مقرون به صرفه است و پروژه را می توان به راحتی با استفاده از دستگاه قالب گیری تزریقی به پایان رساند.

دستگاه هیدرولیک سروو یک دستگاه قالب گیری تزریقی با سرو موتور است که پمپ هیدرولیک را هدایت می کند. سیستم سروو شامل سرو موتورها ، سروو کنترلرها و پمپ های روغن است. هنگام کار دستگاه می تواند در مصرف برق بیشتر صرفه جویی کند. در صنعت ، صرفه جویی در انرژی به معنای صرفه جویی بیشتر در پول است.

دستگاه قالب تزریق سرو دارای مزایای زیر است:

 • نیروی بست خوب
 • مصرف برق کم
 • زمان چرخه سریعتر
 • تمیز و ساکت
 • موقعیت شگفت انگیز ، فشار و دقت سرعت

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دستگاه های تزریق سروو ، می توانید این مقاله را بخوانید: ماشین های قالب گیریتزریقی سروو: آنچه باید بدانید

خرید دستگاه قالب تزریق سروو

قبل از خرید دستگاه تزریق سروو ، باید پارامترها و ویژگی های این دستگاه قالب گیری تزریقی را به طور کامل درک کنید تا بتوانید نیازهای تولید بعدی را برآورده کرده و مزایای بیشتری را ایجاد کنید.

هنگام خرید دستگاه قالب گیری تزریقی که برای اکثر ماشین های قالب گیری تزریقی مناسب است به پارامترهای زیر توجه کنید و دستگاه های تزریق سروو نیز از این قاعده مستثنی نیستند:

 • اندازه تزریق

  اندازه تزریق به عنوان حداکثر مقدار پلاستیکی است که دستگاه قالب تزریق می تواند در یک چرخه قالب گیری به داخل حفره قالب تزریق کند. حجم تزریق دستگاه قالب گیری تزریقی بسیار مهم است. شما باید بهترین دستگاه قالب گیری تزریقی با حفره تزریق مناسب را انتخاب کنید. بنابراین ، هنگامی که به دنبال چنین دستگاهی هستید ، بهترین روش توصیه شده استفاده از دستگاه قالب گیری پلاستیک است که می تواند 30 تا 40 درصد اندازه تزریق بزرگتر تولید کند.

 • تناژ

  تناژ به فشار مربوط به بستن اشاره می کند که به آن تناژ بستن می گویند. از نظر تجهیزات قالب گیری تزریقی ، تناژ را با تعداد تن نیروی پایین که دستگاه می تواند صفحه را به هم فشار دهد اندازه گیری می شود. این صفحات فشاری برای رفع حفره قالب و تزریق پلاستیک به داخل حفره جهت تولید قطعات مورد نیاز است.

 • اندازه صفحه را فشار دهید

  صفحه فشار در دستگاه قالب گیری تزریقی یک ابزار یا میز کار است که به رفع موثر حفره قالب کمک می کند. کل ساختار در جایی که در قالب وارد شده است جدا می شود. آنها توسط صفحه فشار محکم محکم شده اند. دو صفحه فشار به هم متصل شده و فشار زیادی را تحمل می کنند. هنگامی که دو صفحه فشار ترکیب شده و تحت فشار تناژ نگهداری می شوند ، پلاستیک گرم می شود و تحت فشار تزریق می شود ، سپس باید قالب پلاستیکی را خنک کرده و از آنها برای تغییرات بیشتر استفاده کنید. بنابراین ، اندازه سکو فشار کافی را ایجاد می کند تا قطعات شکل صحیح داشته باشند.

 • فاصله میله کراوات

  فاصله میله های کراوات به عنوان فاصله بین میله های کراوات افقی در دستگاه قالب تزریق تعریف می شود. دستگاه تولید محصولات پلاستیکی متشکل از میله های کراوات افقی است. گام یک ملاحظه مهم است. اساساً مقدار اندازه گیری شده و حداکثر فاصله صفحه فشار ، حداکثر اندازه قالب قابل نصب در دستگاه قالب را تعیین می کند و فاصله صفحه فشار می تواند چرخه قالب گیری را با توجه به اندازه قالب آغاز کند. در این زمینه ، می توانید از یک متخصص برای ساخت کمک بگیرید. تامین کننده می تواند به شما در جمع آوری این نوع ماشین قالب گیری کمک کند.

 • سکته قلبی

  ضربه خارج کننده در دستگاه قالب گیری تزریق پلاستیک با فشار دادن یا با کمک انگشت برای بیرون انداختن دستگاه و تشکیل قسمت نهایی از صفحه عمل می کند. در صورت عدم وجود ضربه خروجی ، دستگاه کار خود را متوقف می کند ، بنابراین قبل از خرید دستگاه ، ضربه سوزن انژکتور باید بررسی شود.

 • ملاحظات مالی

  هنگام خرید دستگاه قالب گیری تزریقی ، باید ملاحظات مالی خود را درک کنید. شما باید آماده باشید زیرا این یک سرمایه گذاری بزرگ است. می توانید از تولیدکنندگان مختلف استعلامات خود را بخواهید و سپس قیمت آنها را برای انتخاب دستگاه قالب گیری تزریقی با قیمت مناسب مقایسه کنید. هنگام انجام چنین محاسباتی ، باید نقطه سر به سر سرمایه گذاری را که انجام می دهید درک کنید.

  طراحی قطعه ای که با دستگاه طراحی می شود باید مشخص شود. داشتن مشخصات هندسی ساده و حداقل تعداد قطعات در سطح اولیه به شما کمک می کند تا سود خود را به طور م payثر پیش ببرید. شما باید اطمینان حاصل کنید که دستگاه می تواند ابزار قالب را طراحی کند و عیب ندارد. در مورد عیوب قالب تحقیق کنید تا مطمئن شوید ماشین خریداری شده می تواند به طور موثر تعمیر شود. در غیر این صورت ، ممکن است در آینده ضررهای اقتصادی بیشتری ایجاد کند.

 • ملاحظات تولید

  ابتدا باید ملاحظات حداقل زمان چرخه را درک کنید. به عنوان مثال ، برخی از ماشین آلات مبتنی بر فناوری دونده گرم بسیار کارآمد هستند. انجام برنامه های کوچک هنگام خرید تجهیزات قالب گیری تزریقی می تواند تفاوت زیادی در زمان و هزینه ایجاد کند. طراحی قطعه باید به گونه ای برنامه ریزی شود که به کمترین میزان مونتاژ نیاز داشته باشد. هزینه مونتاژ قطعات می تواند گران باشد ، بنابراین هزینه در این زمینه باید تا حد ممکن کاهش یابد. بنابراین ، اگر دستگاه خریداری شده کار اصلی را به تنهایی انجام دهد ، هزینه های کار و هزینه های فرآیند را می توان به میزان قابل توجهی کاهش داد.

  پس از اتمام عمل تشکیل قطعه کار ، قالب باز می شود و سپس انگشت به آرامی به بیرون امتداد می یابد و محصول نهایی را به بیرون (یا خارج) حفره قالب رانده می کند. از آنجا که حرکت سریع ممکن است به قطعه کار پلاستیکی برخورد کرده و محصول نهایی را آسیب برساند ، در حالی که پین ​​که خیلی آهسته حرکت می کند نتواند قسمت قالب را به طور کامل خارج کند.

توجه ویژه ای به انتخاب دستگاه قالب گیری تزریق سروو داشته باشید!

 • سیستم سروو با قدرت بالا و گشتاور بالا باید ابتدا انتخاب شود ، که به طور مستقیم بر ظرفیت اضافه بار در حین عمل فشار قوی تأثیر می گذارد. عملکرد نهایی دستگاه را می توان با اجسام واقعی آزمایش کرد.

 • به اتصال بین موتور و پمپ روغن و اینکه آیا ساختار اتصال و براکت قابل اعتماد مورد استفاده قرار می گیرد توجه کنید ، زیرا سرو موتور در حین کار مکرراً شتاب می گیرد ، کند می شود ، ترمز می کند و برعکس می شود که بر روند رانندگی تأثیر می گذارد. دهها میلی ثانیه. متمرکز بودن محوری و بالشتک متوسط ​​بر عمر مفید یاتاقان های موتور و پمپ های روغن تأثیر می گذارد.

 • به عواملی که بر کارایی دستگاه تأثیر می گذارد مانند جابجایی و سرعت پمپ روغن توجه کنید. هرچه جابجایی پمپ روغن با همان سرعت بیشتر باشد ، راندمان دستگاه بیشتر است. هنگام انتخاب جابجایی پمپ روغن ، حداکثر الزامات خروجی جریان و سرعت باید در نظر گرفته شود. به منظور اطمینان از قابلیت اطمینان و عمر مفید سیستم درایو سروو ، توصیه می شود که سرعت را در محدوده ای منطقی و ایمن تحت فرض اطمینان از بالاترین الزامات خروجی جریان طراحی کنید. طراحی کم سرعت نیز سرعت پاسخگویی سریع تری را به ارمغان می آورد ، اما این باعث افزایش هزینه دستگاه می شود ، که شامل تعیین قیمت دستگاه می شود. هم کاربران و هم تولیدکنندگان ماشین نیاز به تخصیص هزینه به آینده دارند.

انتخاب سازنده دستگاه قالب تزریق

هنگام انتخاب دستگاه قالب گیری تزریقی ، بررسی وضعیت سازنده دستگاه تزریق نیز بسیار مهم است.
 • تخصص ظرفیت و ظرفیت:

  ماشین های قالب گیری تزریقی ده ها میلیارد بازار در سراسر جهان دارند و انتخاب بهترین شرکت قالب گیری تزریقی برای قطعات شما قابل توقف نیست. بهتر است گزینه های خود را با توجه به اندازه و نیاز محصول محدود کنید. اگر برای آزمایش قطعات نیاز به تولید سریع نمونه های اولیه دارید ، انتخاب یک دستگاه قالب گیری با حجم کم تا متوسط ​​ممکن است یک انتخاب ایده آل باشد.

 • مشخصات را رعایت کنید:

  مجبور به سازش ، تولیدکنندگان محصول را در وضعیت چالش برانگیزی قرار می دهد. صرف نظر از جزئیات مربوط ، احتمالاً شرکتی وجود دارد که می تواند قطعات شما را بدون فدا کردن مشخصات تولید کند. شریک قالب تزریق باید بتواند توصیه های قوی را بر اساس مشخصات مورد نیاز خود بدون نیاز به سازش عمده ارائه دهد.

  توصیه ها باید از تجربه ، تخصص و آخرین دانش فنی قالب تزریق گرفته شود. تغییرات مشخصات ممکن است شامل تنظیمات ظریف طراحی ، توصیه های رزین جایگزین و راه های دیگری باشد که می توانید در زمان ، هزینه و زمان طراحی ، توسعه و تولید صرفه جویی کنید.

 • خدمات و فناوری:

  همه قالب های تزریق خدمات گسترده یا فناوری مورد نیاز برای کمک به طراحی قطعات قابل تولید را ارائه نمی دهند. همکاری با قالب سازهایی که نمونه سازی ، خدمات طراحی قطعات ، تولید واکنش سریع ، تجزیه و تحلیل عمیق جریان قالب و غیره را ارائه می دهند-علاوه بر محصولات خدمات سنتی آنها-به شما در ایجاد هزینه و زمان با ارزش در آوردن محصولات به بازار کمک می کند.

 • کیفیت و کارایی:

  شریک سازنده دستگاه تزریق شما علاوه بر برآورده شدن مشخصات شما ، باید متعهد به ارائه بهترین خدمات ممکن باشد. پاسخ به این س questionsالات به شما و تیم شما کمک می کند تا بینش لازم را برای انتخاب دستگاه قالب گیری تزریقی که به بهترین نحو با نیاز شرکت شما مطابقت دارد ، ارائه دهیم:

  • آیا آنها ماشین های با کیفیت و کارآمدی دارند که خوب کار می کنند؟
  • آیا آنها برنامه نگهداری قوی قالب را ارائه می دهند؟
  • آیا از نرم افزار مدیریت پروژه برای اطمینان از بالاترین سطح ارتباطات و کارایی در هر مرحله از مراحل طراحی و توسعه قطعات استفاده می شود؟
  • آیا قطعات شما نیاز به بازرسی دقیق دارند یا استانداردهای ایمنی و کیفیت بالا را رعایت می کنند؟
  • آیا قالب تزریق شما دارای گواهینامه ISO است؟

نتیجه

قبل از خرید دستگاه قالب تزریق سروو ، بهتر است اطلاعات دقیق را بدانید. اگر به خرید دستگاه قالب تزریق سروو علاقه دارید ، محصولات Sunbun Machine را به شما توصیه می کنم.

Zhejiang Sunbun Intelligent Equipment Co.، Ltd.(Sunbun Machine) زیرمجموعه گروه Shunbang Group است. ماشین آلات Xinbang که در سال 1993 تأسیس شد ، عمدتا در تحقیق و توسعه ، تولید و فروش تجهیزات هوشمند خودکار و ماشین های قالب گیری تزریقی فعالیت می کند. توسعه پس از نزدیک به 30 سال توسعه و نوآوری مداوم توسط محققان و تکنسین های حرفه ای ، ماشین آلات Xinbang به تولید کننده درجه یک ماشین های قالب گیری تزریقی تبدیل شده است.دستگاه قالب گیری تزریق سرو موتور تولید شده توسط Sunbun دارای مزایای زیر است:

 • با استفاده از پیشرفته ترین فناوری کنترل CPU دوگانه
 • ارتباط دیجیتال 100 MCAN برای کنترل حرکت دستگاه ، با دقت کنترل بالاتر و سرعت پاسخ سریعتر
 • مجهز به سروو موتورهای جدید درجه یک. با گشتاور بالا. سر و صدای کم و دوام بیشتر
 • حالت کنترل حلقه بسته با پاسخ بالا باعث می شود فشار و جریان سیستم پایدار و دقیق باشد
 • با توجه به بار سیستم ، توان مربوطه را خروجی دهید. این از نظر مصرف انرژی بیشتر است. دمای روغن پایین است. به
 • استفاده از آب خنک کننده را کاهش دهید. بهبود عمر مفید روغن هیدرولیک و قطعات هیدرولیک ، افزایش تکرارپذیری

Sunbun Machine بهترین ماشین های قالب گیری تزریقی را ارائه می دهد و شریک مورد اعتماد شما می شود.

برای دریافت دقیق ترین نقل قول و مشاوره ، همین حالا با ما تماس بگیرید.

0 نظرات
پیام بگذارید
آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای مورد نیاز علامت گذاری شده است *
ثبت کردن نظر
همین حالا با ما تماس بگیرید
می توانید به ما اعتماد کنید
ما یک تولید کننده حرفه ای در چین هستیم و دائماً در حال نوآوری هستیم تا مشتریان ما محصولات و خدمات بهتری داشته باشند.
جزئیات استعلام خود را وارد کنید ، ما 24 ساعت دیگر به شما پاسخ می دهیم.
Name can't be empty
ایمیل نمی تواند خالی باشد
Company can't be empty
Phone can't be empty
Products can't be empty
پیام نمی تواند خالی باشد
خطای کد تأیید
code
دوباره پر کردن