مقالات

5 دلیل برای انتخاب دستگاه قالب گیری تزریقی چینی

آفتابگیر

محصولات چین به عنوان یک کشور بزرگ در تولید محصولات پلاستیکی ، همواره در سراسر جهان به دلیل هزینه بسیار بالای خود شناخته شده اند و به سرعت بازارهای سراسر جهان را به خود اختصاص داده اند. در میان آنها ،دستگاه قالب گیری تزریقی با کیفیتخود چین نیز دلیل مهمی است. با پیشرفت تکنولوژی و انباشت تجربه ، تکنولوژی ماشین های تزریق چینی همچنان در حال پیشرفت است و به تدریج به سطح برندهای برتر جهان نزدیک می شود و همچنان این مزیت عالی را حفظ می کند و باعث می شود ماشین های قالب گیری تزریقی چینی مورد استقبال روزافزون قرار گیرند. مشاغل در سراسر جهان.

با خرید دستگاه قالب گیری تزریقی در چین ، ممکن است در مورد بسیاری از مسائل نگران باشید؟ چین فقط عوامل منحصر به فردی دارد ، لازم نیست زیاد نگران باشید. اجازه دهید چند دلیل برای خرید دستگاه قالب گیری تزریقی در چین به شما ارائه دهم.

1. هزینه

 • هزینه های نیروی کار

  مانند بسیاری از صنایع دیگر ، برای بسیاری از خریداران ، هزینه پایین دلیل اصلی خرید دستگاه های قالب گیری تزریقی در چین است. در سال های اخیر ، هزینه های نیروی کار چین افزایش یافته است ، که برخی از آنها را نگران کرده و محصولات سایر کشورها را در نظر می گیرد. با این حال ، در واقع ، هزینه نیروی کار در چین هنوز بسیار کمتر از ایالات متحده یا سایر کشورها است. ماشین های تزریق چین دارای مزایای کار هستند. در حال حاضر ، در برخی از کشورهای توسعه یافته ، اکثر مردم به اندازه چین کار نمی کنند و کیفیت زندگی را دنبال می کنند. در شرکت های دستگاه تزریق چین ، کارگران حرفه ای به طور کارآمد کار می کنند و بسیار متعهد هستند. علاوه بر این ، هزینه کار همچنان در حال افزایش است و بهره وری نیروی کار نیز افزایش می یابد.

 • ارتقاء صنعتی

  نکته دیگر این است که بسیاری از تولید کنندگان قالب/قالب چینی می دانند که اتوماسیون تولید می تواند به آنها در حل مشکل کمبود نیروی کار ، کاهش هزینه ها و بهبود کیفیت محصولات نهایی کمک کند. آنها امکانات خود را به روبات مجهز کرده اند. قالب سازان چینی از افزایش هزینه ها مطلع هستند و همچنین باید راهی برای حل این مشکل هزینه پیدا کنند.

 • عوامل سیاست

  علاوه بر این ، بانک خلق چین برای تقویت رشد اقتصادی چین ، ارزش رنمینبی را کاهش داد. در نتیجه ، هزینه تولید چین بهتر شده است ، که به صادرات چین کمک می کند تا مزایای ذاتی خود را بازیابد.

 • زنجیره کامل صنعتی

  صنعت تولید ماشین قالب گیری تزریقی چین از نظر مقیاس وسیع نزدیک شده است ، زیرا در چین ، قطعات مکانیکی ، قطعات الکترونیکی و اجزای هیدرولیکی ماشین های قالب گیری تزریقی را می توان در همه جا مشاهده کرد. به عنوان مثال ، تقسیم کار بین تولید کنندگان قطعات مکانیکی ماشین آلات قالب گیری تزریقی در چین هر روز تخصصی تر می شود. چین بزرگترین تولید کننده محصولات پلاستیکی در جهان است. چرا قیمت محصولات پلاستیکی در چین بسیار پایین است؟ از آنجا که چین دارای کاملترین زنجیره صنعتی است ، هزینه های تولید را تا حد زیادی کاهش داده است. برای تولید و راه اندازی شرکت ها ، هزینه و سود بسیار مهم است و دستگاه قالب گیری تزریقی چین به یک گزینه عالی تبدیل شده است.

2. معامله شفاف

 • معامله شفاف

  برخی می گویند دستگاه تزریق چین هزینه های اضافی دیگری دارد. به هر حال، این چنین نیست. پس از سالها توسعه در صنعت ماشین قالب گیری تزریقی چین ، بسیاری از تامین کنندگان می توانند نقل قول های واضحی را به شما ارائه دهند که هزینه مشخص هر کالا را نشان می دهد و شما می توانید با درخواست جزئیات هزینه از آنها اطمینان حاصل کنید. در Sunbun-Machine ، ما می توانیم یک نقل قول بسیار واضح ، از جمله تمام جزئیات را به شما ارائه دهیم و صادقانه شریک شما باشیم.

3. کیفیت

 • معامله شفاف

  برخی می گویند کیفیت محصولات چینی خوب نیست ، فقط قیمت آن ارزان است. با این حال ، بسیاری از شرکت های بزرگ در جهان از چین کالا تهیه می کنند. آیا شرکت هایی که کالاهای چینی می خرند همه احمق هستند؟ دلیل اصلی این است که بسیاری از محصولات چینی به اندازه کافی عالی هستند که حاشیه سود بیشتری را برای شرکت ها به ارمغان می آورند. سرعت ماشین های قالب گیری تزریقی چینی با ماشین های قالب گیری تزریقی اروپایی مانند دستگاه های قالب گیری ظروف غذا با دیوارهنازکو سایر دستگاه های قالب گیری تزریقی با دیوار نازک مقایسه می شود . ماشین های قالب گیری تزریقی چینی می توانند نزدیک به زمان چرخه ماشین های قالب گیری تزریقی اروپایی باشند و هزینه آن در مقایسه با آن بسیار پایین است.

  ماشین های تزریق چین بهتر و بهتر می شوند و کیفیت آنها بهتر و بهتر می شود. گزارش سهم بازار جهانی این را ثابت می کند که انتخاب بازار مردم را فریب نمی دهد.

  بنابراین اولین س isال این است که چگونه می توان یک تولید کننده دستگاه تزریق عالی و مناسب در چین پیدا کرد. این مسئله نه تنها در چین ، بلکه در خرید در هر نقطه باید مورد توجه قرار گیرد. برای اطلاعات بیشتر می توانید این مقاله را مطالعه کنید:نحوه خرید دستگاه قالب گیری تزریقی چینی.

4. ارتباطات

 • استعدادهای متنوع

  بسیاری از مردم شکایت دارند که برقراری ارتباط با تامین کنندگان چینی به زبان انگلیسی ، به ویژه در زمینه مهندسی و تدارکات برای آنها مشکل است. این باعث می شود بسیاری از شرکت ها در مورد انتخاب تولیدکنندگان دستگاه تزریق چینی ، به ویژه آنهایی که دارای دقت و کیفیت بالا هستند ، بسیار نگران و دچار تردید شوند.

  با این حال ، بیشتر و بیشتر مردم چین قادر به برقراری ارتباط خوب با مشتریان خارجی به زبان انگلیسی هستند ، و بسیاری از تولید کنندگان دستگاه های قالب گیری تزریقی چینی دارای کارمندانی هستند که به زبان انگلیسی مسلط هستند. کیفیت فرهنگی جمعیت چین به طور مداوم در حال بهبود است و شما می توانید با تولید کنندگان چینی ارتباط برقرار کنید.

 • حرفه ای

  از سوی دیگر ، تولیدکنندگان چینی قالب های تزریق نیز تحت رقابت شدید در بازار داخلی به سرعت در حال توسعه هستند. به عنوان یک کشور قدرتمند در جهان پلاستیک ، تولید کنندگان دستگاه تزریق چینی می توانند دانش و تخصص گسترده ای در قالب تزریق پلاستیک به شرکت شما ارائه دهند. Sunbun می تواند پشتیبانی فنی جامعی را به شما ارائه دهد.

5. زمان تحویل

 • معامله شفاف

  این نیز یکی از مهمترین موارد است! زنجیره تامین چین تکمیل شده است و چین تجربه زیادی در زمینه فروش محصولات در جهان به دست آورده است. ما راه های زیادی برای کاهش زمان تحویل شما و تحویل ایمن آن به شما داریم. این امر مشتریان را قادر می سازد تا موجودی خود را کاهش داده و هزینه ها را کاهش دهند.

نتیجه

تولیدکنندگان چینی دستگاه های قالب گیری تزریقی به منظور ارتقاء کیفیت و فناوری خود در عین حفظ مزایای اصلی اولیه ، به کاوش ادامه می دهند تا سود بیشتری را برای مشتریان در سراسر جهان به ارمغان بیاورند. کیفیت کارآمد و بالا به تدریج مترادف با دستگاه های قالب گیری تزریقی چینی شده است. اگر قصد خرید دستگاه قالب گیری تزریقی را دارید ، تولید کنندگان دستگاه تزریق چینی اولین انتخاب شما خواهند بود.

اگر می خواهید دستگاه قالب تزریق بخرید ، می توانید Sunbun Machine را انتخاب کنید. Sunbun Machine عمدتاً در تحقیق و توسعه ، تولید و فروش تجهیزات هوشمند خودکار و ماشین های قالب گیری تزریقی فعالیت می کند. Sunbun از طریق نوآوری و توسعه مستمر محققان و تکنسین های علمی ، دستگاه های مختلف قالب گیری تزریقی و ماشین های مخصوص را با موفقیت راه اندازی کرده است.

در صورت تمایل ، می توانید برای آخرین مشاوره و نقل قولبا ما تماس بگیرید.

 

0 نظرات
پیام بگذارید
آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای مورد نیاز علامت گذاری شده است *
ثبت کردن نظر
همین حالا با ما تماس بگیرید
می توانید به ما اعتماد کنید
ما یک تولید کننده حرفه ای در چین هستیم و دائماً در حال نوآوری هستیم تا مشتریان ما محصولات و خدمات بهتری داشته باشند.
جزئیات استعلام خود را وارد کنید ، ما 24 ساعت دیگر به شما پاسخ می دهیم.
Name can't be empty
ایمیل نمی تواند خالی باشد
Company can't be empty
Phone can't be empty
Products can't be empty
پیام نمی تواند خالی باشد
خطای کد تأیید
code
دوباره پر کردن