+86-13566334574
86-0574-87597573-3851
Global@sunbun-machine.com
آخرین مشاوره دستگاه قالب گیری تزریقی سانبون
وبلاگ
صفحه اصلی             وبلاگ              وبلاگ

ماشین قالب گیری تزریقی PET: هر آنچه که باید بدانید

Dec 21.2021

دستگاه قالب گیری تزریق پت

تقاضای بازار برایماشین‌های قالب‌گیری تزریقیهمچنان در حال گسترش است و نیازها برای ماشین‌های قالب‌گیری تزریقی بیشتر و بیشتر می‌شود. پس از سال‌ها توسعه، ماشین‌های قالب‌گیری تزریقی از نظر فناوری بالغ‌تر شده‌اند و انواع مختلف ماشین‌های قالب‌گیری تزریقی به تدریج برای بازارها و دسته‌های مختلف توسعه یافته‌اند. دستگاه قالب گیری تزریق پت یکی از آنهاست. بطری های PET به طور گسترده در بطری های نوشیدنی، بطری های لوازم آرایشی، بطری های مواد غذایی و بسیاری از زمینه های دیگر استفاده می شود. بنابراین بازار ماشین های قالب گیری تزریقی PET بسیار زیاد است.

بنابراین ویژگی های دستگاه قالب گیری تزریقی PET چیست؟ چگونه باید ماشین آلات تزریق پت را بخریم تا تجارت خود را گسترش دهیم؟ این مقاله همه چیزهایی را دارد که شما می خواهید بدانید.

آشنایی با دستگاه قالب گیری تزریقی PET

دستگاه قالب گیری تزریق پت

دستگاه قالب گیری تزریقی PET مهمترین دستگاه PET در فرآیند تولید پریفرم PET است. حتی در کل فرآیند تولید بطری PET. تقریباً تمام دستگاه‌های قالب‌گیری تزریقی PET با توجه به ویژگی‌های مواد PET طراحی شده‌اند. ماشین‌های قالب‌گیری تزریقی PET حرفه‌ای باید واحد تزریق (پیچ، بشکه، گرمایش و غیره)، واحد گیره (صفحه پرس، نیروی گیره، اجکتور و غیره) و همچنین قاب و کنترل دستگاه را بهینه کنند.

با توجه به فرآیندهای مختلف قالب‌گیری بطری PET، ماشین‌های PET معمولاً مورد استفاده شامل ماشین‌های قالب‌گیری تزریقی PET، ماشین‌های قالب‌گیری ضربه‌ای PET و ماشین‌های قالب‌گیری کششی تزریقی PET هستند. دستگاه قالب گیری ضربه ای تزریقی PET می تواند سه مرحله تزریق، کشش و قالب گیری بادی را تکمیل کند، البته قیمت آن گران تر است. فرآیند دیگر این است که دستگاه قالب گیری تزریقی PET ابتدا پریفرم را تولید می کند و سپس بطری را با دستگاه قالب گیری دمشی کشیده و باد می کند. این برای تعداد کمی بطری مقرون به صرفه تر است.

در بازار فعلی، به دلایل سرمایه گذاری، اکثر مصرف کنندگان فرآیند قالب گیری دو مرحله ای دوم را انتخاب می کنند.

دستگاه قالب گیری تزریقی PET مشابه هر دستگاه قالب گیری تزریقی دیگری است. تفاوت در این است که محصول نهایی را تولید نمی کند، بلکه در عوض پریفرم ها را تولید می کند.

هنگامی که یک جسم پلاستیکی را تزریق می کنید، قالب شما یک شکل بیرونی و یک شکل داخلی دارد و فضای بین این دو با پلاستیک پر می شود تا جسم شکل بگیرد. برای بطری های PET، این کار دشواری است زیرا نمی توانید شکل درونی آن را بیرون بیاورید. بنابراین، پریفرم تزریق می شود که دارای رویه مارپیچ و شکل انگشت مانند توخالی است. روی دستگاه پرکن، قسمت بالایی را محکم نگه دارید، "انگشت" را گرم کنید، آن را در قالب بیرونی قرار دهید و هوای فشرده را در آن دمید. بنابراین، بطری به شکل یک قالب بیرونی شکل می گیرد که ساده و انعطاف پذیر است. تمام بطری های PET اینگونه تولید می شوند.

ویژگی های دستگاه قالب گیری تزریق پت

با توجه به ویژگی های مواد PET و الزامات قالب گیری، دستگاه قالب گیری تزریقی PET تولید شده توسط Sunbun Machine دارای ویژگی های عالی زیر است. طراحی بالغ آن همه مشتریان ما را در صنعت قالب گیری PET راضی می کند.

 • قابل انعطاف

  زمان تغییر قالب سریعتر در هر حفره

 • ذخیره انرژی

  مجهز به سیستم موتور سروو پیشرفته، صرفه جویی در انرژی 20٪ ~ 40٪.

 • پیچ مخصوص PET

  پیچ PET سرعت پلاستیک و وزن تزریق را تا حد زیادی افزایش می دهد، دمای پلاستیک سازی و مقدار AA را کاهش می دهد و شفافیت محصول را بهتر می کند.

 • خدمات بی نقص

  از خدمات پیش فروش و پس از فروش پشتیبانی کنید و تمام سوالات و مشکلات را با دل و جان برای شما حل کنید. به شما در استفاده بهتر از دستگاه کمک می کند.

نحوه انتخاب دستگاه قالب گیری تزریقی PET

پلاستیک PET به طور کلی یک ماده خام رایج برای نوشیدنی های بطری پلاستیکی است. از مزایای آن می توان به ویسکوزیته کم، سیالیت خوب و ظرفیت گرمایی ویژه زیاد اشاره کرد. معایب آن عبارتند از: چسبندگی آسان مواد، دمای قالب گیری بالا، محدوده تنظیم دمای مواد باریک، تولید ضعیف و غیره.

با توجه به ویژگی های پلاستیک PET، ما می توانیم دستگاه قالب گیری تزریق PET را از جنبه های زیر انتخاب کنیم:

 1. پیچ

 2. فضای ظرفیت حالت

 3. فضای حذف محصول

 4. نیروی بستن

 5. شات کامل

 6. عکس های خوب

 7. موتور ذخیره سازی را بزرگ کنید

 8. سیستم قدرت را افزایش دهید

برای اطلاعات بیشتر، می توانید این مقاله را بخوانید:نحوه انتخاب دستگاه قالب گیری تزریقی PET.

نتیجه

دستگاه قالب گیری تزریق پت

انتخاب خرید دستگاه تزریق پت با کیفیت و مناسب تصمیم بسیار مهمی است که بر عملکرد و تولید شما تأثیر می گذارد، بنابراین حتماً سازنده دستگاه تزریق پت و دستگاه تزریق پت را انتخاب کنید.

من توصیه می کنم Sunbun Machine را انتخاب کنید. شرکت تجهیزات هوشمند ژجیانگ سان‌بون (Shunbang Machinery) یکی از شعبه‌های گروه Shunbang است. در سال 1993 تأسیس شد. Sunbun Machine عمدتاً در تحقیق و توسعه، تولید و فروش تجهیزات هوشمند خودکار و ماشین‌های قالب‌گیری تزریقی مشغول است. توسعه پس از نزدیک به 30 سال توسعه و نوآوری مستمر توسط محققان و تکنسین های حرفه ای، Sunbun Machine به تولید کننده برتر دستگاه های قالب گیری تزریقی تبدیل شده است. Sunbun Machine بهترین دستگاه قالب گیری تزریق PET را ارائه می دهد و شریک مورد اعتماد شما می شود.

اگر می‌خواهید یک دستگاه قالب‌گیری تزریقی پت عالی بخرید، برای دریافت آخرین اطلاعات و قیمت‌ها بلافاصلهبا ما تماس بگیرید .

 

0   نظرات
پیام بگذارید
آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی مشخص شده اند *
ثبت کردن نظر
شرکت تجهیزات هوشمند ژجیانگ سانبون، با مسئولیت محدود(دستگاه Sunbun)شعبه گروه Sunbun است. که در سال 1993 تاسیس شد. طی نزدیک به 30 سال توسعه، گروه Sunbun اکنون دارای پایگاه تولیدی Wenzhou، Hangzhou، شانگهای، Xuzhou، Quzhou 7 است.
با ما تماس بگیرید
در حال حاضر منبع یک ماشین قالب گیری تزریقی را تهیه کنید!
جزئیات درخواست خود را وارد کنید، ما در عرض 24 ساعت به شما پاسخ خواهیم داد
درخواست خود را ارسال کنید
*ما به محرمانه بودن شما احترام می گذاریم و تمامی اطلاعات محفوظ است.